https://www.high-endrolex.com/10 Спортсменка АПБ взяла участь в змаганнях з тріатлону | Новини | Науково-освітній портал ВУЗів Державної служби України з надзвичайних ситуацій

22.08.2013
ЧІПБ НУЦЗУ

Спортсменка АПБ взяла участь в змаганнях з тріатлону

18 серпня в місті Запоріжжі відбувся фінальний етап Кубку України з тріатлону «Кубок Хортиці». На змагання з’їхалися спортсмени з усієї України. В жіночій категорії було більше 25 представниць прекрасної статі.
Учасницею змагань від Академії пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля (м. Черкаси) стала курсантка 5 курсу факультету цивільного захисту та забезпечення діяльності Марія Великоцька. В особистому заліку Марія посіла 9 місце.
На наступний день спортсмени боролися за титул Чемпіона України з тріатлону у командній гонці. У складі команди Марія Великоцька посіла 5 місце. Загалом у змаганнях брали участь 15 команд.
Бажаємo Марії подальших спортивних успіхів у наступних змаганнях!