Науково-методичний центр НЗ ДСНС України

Новини центру

Нормативно-правові акти з організації освітньої та наукової діяльності навчальних закладів цивільного захисту

Бюлетень НМЦ НЗ ДСНС України

Інформаційно-патентні матеріали

Інформаційно-патентні матеріали
Корисні посилання

RSS

Новини навчальних закладів

НУЦЗУ

ЛЦЗ ЛДУ БЖД

ЛДУБЖД

 • Представники Університету приймають участь у міжнародному виставковому форумі «Технологія захисту/Пожтех 2017»
  12.10.2017
  ЛДУ БЖД

  Представники Університету приймають участь у міжнародному виставковому форумі «Технологія захисту/Пожтех 2017»

  Делегація Львівського державного університету безпеки життєдіяльності на чолі з проректором Університету доктором сільськогосподарських наук, професором, полковником служби цивільного захисту Андрієм Даниловичем Кузиком приймає участь в щорічному міжнародному виставковому форумі «Технологія захисту/Пожтех 2017». На заході представлені інноваційні технології з питань пожежної безпеки будівель, споруд і територій, технічне обладнання пожежних-рятувальних служб, спеціальні транспортні засоби та засоби індивідуального захисту. В рамкаx виставкового форуму проходить 19-та Всеукраїнська науково-практична конференція на тему: "Сучасний стан цивільного захисту України та перспективи розвитку". Презентуючи інноваційні науково-технічні розробки Університету, а також профорієнтаційну роботу з молоддю, серед численних учасників конференції, доповідачами виступали: доктор технічних наук, професор Василь Васильович Ковалишин та доктор педагогічних наук, професор - Богдан Іванович Шуневич. Слід зазначити, що за останні роки форум набув статусу головного галузевого виставкового проекту у сфері пожежної безпеки, промислової безпеки та охорони праці, засобів захисту та рятувальної справи. Даний Форум – це не лише демонстрація сучасних технічних систем безпеки та засобів захисту, але й впровадження перспективних розробок та інноваційних технологій в Україні

 • Делегація Університету взяла участь в Урочистій Інавгурації 2017-2018 року в Ярославі (Республіка Польща)
  11.10.2017
  ЛДУ БЖД

  Делегація Університету взяла участь в Урочистій Інавгурації 2017-2018 року в Ярославі (Республіка Польща)

  5-6 жовтня 2017 року делегація Львівського державного університету безпеки життєдіяльності у складі директора навчально-наукового інституту психології та соціальної роботи д.пед.н., професора, Богдана Шуневича кандидата історичних наук, доцента - Михайла Нагірняка. та старшого викладача кафедри гуманітарних дисциплін та соціальної роботи Тетяни Стопець взяли участь в Урочистій Інавгурації 2017-2018 року академічного в Державній вищій технічно-економічній школі ім. О. Броніслава Маркевича в Ярославі (Республіка Польща). В урочистостях також взяли участь представники Пряшівського університету (Пряшів, Словаччина), Таврійського національного університету імені В. І. Вернадського, Мукачівського державного університету, Одеського національного морського університету та інших навчальних закладів Польщі та України.У рамках поїздки також відбулася низка робочих зустрічей, в ході яких обговорювалися питання подальшої міжнародної співпраці, участі у спільних проектах, проведенні спільних заходів, конференцій.
   

 • Слухач 3-го курсу здобув першість серед вишів у Чемпіонаті ФСК "Динамо" України з боротьби самбо

ІДУЦЗ

ЧІПБ НУЦЗУ

ВВПУЦЗ

Освітні технології

Навчально-методичні навчальних закладів

 • 13.10.2017
  ЛДУ БЖД

  У Львівському державному університеті безпеки життєдіяльності відбувся брейн-ринг на тему: "А ми непохитні! Історія українського козацтва", організатором якого була Голова РКтаСС навчально-наукового інституту цивільного захисту Софія Бренецька. За результатами брейн-рингу, з велечезним відривом, перемогла команда "Козацька рада" 3-го курсу Навчально-наукового інститут цивільного захисту, за ними у турнірній таблиці розташувались "Гайдамаки" і почесне третє місце здобула команда "Альянс" 1-го курсу. Саме 14 жовтня, в День українського козацтва, ми маємо нагоду з пошаною та вдячністю віддати належне тим, хто творив історію України, тим, хто був тією рушійною силою у протистоянні загарбникам – козакам, які є оберегом всього народу

 • 13.10.2017
  ЛДУ БЖД

  До 70 річчя Львівського державного університету безпеки життєдіяльності презентовано документальний фільм «70 років єдності» .
        «Хвалімо минулі роки, але пам’ятаймо про майбутнє» - цей мудрий латинський вислів приходить на думку, коли дивишся фільм  про історію нашого Університету, що його створив Сергій Анатолійович  Ткаченко – ветеран навчального закладу, людина творча, обдарована багатьма талантами, які щедро віддає людям.  Історія Університету представлена в цій документальній стрічці так зримо, захоплююче й цікаво, що кожен глядач проникається повагою до минулої історії  своєї Альма-матер, гордістю за те, що він працює, вчиться чи колись вчився тут. Сторінки минулого, проникнуті запахом часу, зримо постали перед глядачами, відтворили героїчні діяння й будні тих, хто за багато років  мав причетність до нашого Університету.
        В презентації фільму взяли участь сам автор – Сергій Анатолійович Ткаченко, ветеран навчального закладу полковник внутрішньої служби у відставці, ліквідатор аварії на Чорнобильській АЕС, випускник 1976 року Михайло Володимирович Судніцин, голова Спілки ветеранів, доцент кафедри права та менеджменту у сфері цивільного захисту, полковник внутрішньої служби Андрій Іванович Харчук, заступник начальника навчально-наукового інституту цивільного захисту, підполковник служби цивільного захисту Ольга Володимирівна Меньшикова, внучка полковника внутрішньої служби Івана Єгоровича Воробйова, який свого часу працював на керівній посаді в Університеті, курсант 5 курсу Діана Грицай, внучка полковника внутрішньої служби, першого ректора навчального закладу Богдана Микитовича Грицая, а також першими глядачами були  директори навчально-наукових інститутів, викладачі, студенти і курсанти  Університету. 
       Знання минулого, отже, спонукують до активної участі  в теперішньому житті Університету, до творення його майбутнього,  до відповідальності за його імідж – цьому прикладом є життя  усіх тих, хто  десятиліттями служив тут і про кого так талановито розповідається в фільмі.

 • 12.10.2017
  ЛДУ БЖД

  «Якби ми дожили до національного театру, тоді б ми стали нацією», – ці слова Вільяма Шекспіра  ілюструють пряму взаємозалежність рівня мистецтва в суспільстві і рівня процесів державотворення. Ми можемо сказати, що маємо національний  театр, а отже, ми – нація!  Захід, що його організувала кафедра українознавства, став одним із багаточисленних підтверджень цьому – у гості до наших курсантів і студентів прийшла актриса Національного українського академічного драматичного театру  імені Марії Заньковецької  заслужена артистка України Олександра Люта – одна з виконавиць ролі Катерини в одноіменній виставі заньківчан. Виставу режисера Богдана Ревкевича відвідали наші курсанти й студенти минулого тижня, а протягом двох останніх років виставу бачили понад сотня наших вихованців. Нині вони з цікавістю слухали актрису, яка розповіла про сценічну історію відомої поеми Тараса Шевченка, гастрольні поїздки з нею Україною й за кордоном, про той, без перебільшення, фурор, який спричинила інсценізація відомого зі шкільної програми твору, який, здавалося б, нічого надзвичайного й не обіцяє. Натомість  модерне сценічне рішення  цієї вистави не залишає нікого байдужим, і проблеми, про які говорив ще Іван Франко, досліджуючи жіночу долю й недолю в творах Шевченка, постали в такому ракурсі, що зацікавили й молодь ХХІ століття. 
           Обговорення головної теми вистави – жіночої долі в творчості Тараса Шевченка – перейшло в розмірковування про особливості розвитку сучасної культури загалом та театру і кіно як його органічного продовження, зокрема.
           На тлі динамічного розвитку інформаційних технологій і цифрового формату багатьох видів мистецтва тільки увиразнилась роль «живого слова», особливо сценічного, яке забезпечує найкоротший шлях до розуму – через серце, емоцію, яку викликає високе театральне мистецтво. 
   

 • 13.09.2017
  ЛДУ БЖД

Науково-дослідні роботи

Науково-дослідні роботи

Конференції та семінари

Конференції та семінари

Сьогодні 18 жовтня 2017 року, середа

Анонс найближчих подій

 • 19 жовтняМіжнародна науково-практична онлайн-конференція «Мова в професійному вимірі: комунікативно-культурний аспект». НУЦЗУ
 • 21-22 жовтняVІІ Всеукраїнська науково-практична конференція з міжнародною участю «Надзвичайні ситуації: безпека та захист». ЧІПБ імені Героїв Чорнобиля
Наукові видання Наукові видання

Читайте новини в улюбленому форматі