Новини навчальних закладів
Кінологічний розрахунок кінологічної служби Академії пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля МНС України (м. Черкаси) у складі провідника Марії Лихолай (магістр 5 курсу, молодший сержант служби цивільного захисту) та її вихованця добермана Клайда взяв участь у щорічній виставці собак всіх порід Черкаського обласного клубу службового собаківництва Товариства сприяння обороні (ТСО) України, що пройшла в Черкасах на майданчику ТСО для дресирування, розташованому на березі Дніпра.
Завершився IV тур Першого Кубка Черкаської області з міні-футболу, в рамках якого команда Академії пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля МНС України (м. Черкаси) «Рятівник» провела матч в нічию – з рахунком 3:3 – з командою «Цетус». Серед тих, хто забив м’ячі у ворота суперників, були рятувальники Роман Поліщук та капітани служби цивільного захисту Сергій Руденко і Роман Сухостат.
Курсанти 4 курсу (42 взвод) факультету пожежно-профілактичної діяльності Академії пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля МНС України (м. Черкаси) разом зі своїм закріпленим викладачем, капітаном служби цивільного захисту Андрієм Березовським минулими вихідними здійснили дводенну подорож до міста Львова.
Команда з пожежно-прикладного спорту Академії пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля МНС України (м. Черкаси) посіла восьме місце на змаганнях Кубку України з пожежно-прикладного спорту, що пройшли 22-23 вересня у м. Кіровоград, на стадіоні спортивного комплексу УМНС України в Кіровоградській області.
Курсанти першого курсу факультету пожежно-профілактичної діяльності Академії пожежної безпеки ім. Героїв Чорнобиля (м. Черкаси) взяли участь у громадських заходах, що пройшли в місті з нагоди Дня партизанської слави та 70-х роковин партизанського руху в колишньому Радянському Союзі за часів Великої Вітчизняної війни 1941-1945 років.
22 вересня перед професорсько-викладацьким складом, курсантами та студентами Академії пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля МНС України (м. Черкаси) виступив доктор економічних наук, кандидат технічних наук, професор Кубанського державного і Кубанського соціально-економічного інститутів, член Європейської академії природознавства і академік Російської академії природознавства Олександр Зарецький, який відвідав навчальний заклад на запрошення ректора полковника служби цивільного захисту Миколи Кришталя з метою налагодження співпраці.
19 вересня в Черкасах відбулися урочистості з нагоди відкриття реконструйованого річкового порту, участь в яких взяли віце-прем’єр-міністр України, міністр інфраструктури Борис Колесніков, голова Черкаської обласної державної адміністрації, Герой України Сергій Тулуб, голова Черкаської облради Валерій Черняк, представники інших владних кіл міста й області та численні жителі міста.
17 вересня в м. Євпаторія (АР Крим) завершилися П’яті Молодіжні ігри України з кікбоксингу (проводяться раз на чотири роки). До складу збірної Черкаської області, яка взяла участь у змаганнях, увійшли 22 спортсмени. Приємно, що серед них було і три представники Академії пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля МНС України (м. Черкаси) курсант 3 курсу Олександр Паюк, курсант 2 курсу Назар Смолярчук, який вже має звання майстра спорту України з кікбоксингу, а також студент 3 курсу, кандидат у майстри спорту України з кікбоксингу Дмитро Чирва. Тренує молодих спортсменів-рятувальників тренер першої категорії, майстер спорту України міжнародного класу з кікбоксингу, чемпіон Європи та кубку світу, викладач кафедри фізичної підготовки АПБ майор служби цивільного захисту Ігор Приходько.
Ви можете переглянути новини за вибраний рік та місяць.
Виберіть одне з посилань для перегляду новин від кожного начального закладу окремо.