Новини навчальних закладів
6 жовтня за сприяння депутата Черкаської міської ради Ігоря Тищенка – першого проректора з навчальної та методичної роботи Академії пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля МНС України (м. Черкаси), а також за участі курсантів цього навчального закладу відбулося відкриття двох дитячих майданчиків у мікрорайоні вулиці Луначарського.
Третього жовтня ініціативна група Академії пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля МНС України (м. Черкаси) у складі співробітників кафедри техніки факультету пожежно-рятувальної діяльності та її начальника, кандидата технічних наук, доцента, полковника служби цивільного захисту Сергія Стася відвідали Тітал компанію ТОВ (м. Київ), що працює на ринку пожежної та аварійно-рятувальної техніки, займається розробкою, виробництвом і продажем різних видів пожежних та аварійно-рятувальних автомобілів й устаткування.
Першого жовтня на базі спортивно-оздоровчого комплексу Академії пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля МНС України (м. Черкаси) пройшла щорічна Черкаська обласна спартакіада профспілкової організації працівників державних установ–2011, участь в якій взяли 15 команд, три з яких були командами АПБ – з числа працівників, курсантів та студентів.
Першого жовтня в усьому світі відзначається Міжнародний день людей похилого віку (англ. International Day of Older Persons), проголошений 50 сесією Генеральної Асамблеї ООН. Спочатку він відзначався в Європі та Америці, а з кінця дев’яностих років минулого століття – в усьому світі.
2 жовтня команда Академії пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля МНС України (м. Черкаси) «Рятівник» провела чергову футбольну зустріч у рамках V туру Першого Кубка Черкаської області з міні-футболу. Цього разу «Рятівник» грав із командою «Черкасигаз» і виграв з рахунком 3:2. Два м’ячі у ворота суперників забив капітан служби цивільного захисту Роман Сухостат, ще один – майор служби цивільного захисту Юрій Лісняк.
Спокійний і плинний Дніпро, скелясті береги Хортиці, дерев'яна козацька фортеця, бетонний велетень Дніпрогес… Відтепер до літопису про насичене курсантське життя третьокурсників 37 взводу факультету пожежно-рятувальної діяльності Академії пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля МНС України (м. Черкаси) додадуться і спогади про неповторні краєвиди величного міста на Дніпрі – Запоріжжя, яке вони відвідали минулими вихідними разом зі своїм командиром та закріпленим викладачем.
30 вересня делегація з Академії пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля МНС України (м. Черкаси) у складі працівників, курсантів та студентів відвідали Павла Опанасовича та Наталію Іванівну Правиків – батьків випускника Черкаського пожежно-технічного училища (нині – Академія пожежної безпеки) Героя Чорнобиля, Героя Радянського Союзу, Кавалера Почесної відзнаки Президента України – зірки «За мужність», лейтенанта внутрішньої служби Володимира Павловича Правика (нагороджений посмертно), щоб привітати шановне подружжя з п’ятдесятиріччям їх весілля.
Ви можете переглянути новини за вибраний рік та місяць.
Виберіть одне з посилань для перегляду новин від кожного начального закладу окремо.