Новини навчальних закладів
Команда 2 курсу факультету пожежно-рятувальної діяльності (ФПРД) стала переможцем змагань з пожежно-прикладного спорту, які пройшли 13 листопада на базі спортивно-оздоровчого комплексу Академії пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля МНС України (м. Черкаси).
Творча молодь Академії пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля МНС України (м. Черкаси) продовжила милувати і зачаровувати талантами глядачів. 11 листопада на сцені навчального закладу виступали представники художньої самодіяльності факультетів управління, пожежно-рятувальної діяльності і пожежної безпеки та охорони праці.
Делегація Академії пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля МНС України (м.Черкаси), очолювана працівником навчального закладу – фахівцем відділу кадрів та сприяння працевлаштуванню випускників – Миколою Дем’яненком, з метою професійного орієнтування школярів до вступу в провідний виш з підготовки інженерів пожежної безпеки долучилася до програми «Випускник-2012».
В Академії пожежної безпеки ім. Героїв Чорнобиля МНС України (м. Черкаси) відбулася зустріч-бесіда курсантів 4 курсу факультету пожежно-рятувальної діяльності з учасником проекту “Навіщо мові бур’яни“ студенткою 5 курсу Черкаського національного університету ім. Богдана Хмельницького Юлією Кнюпою. Зустріч проводилася у рамках діяльності майстерні громадської активності і була приурочена до Дня української мови та писемності.
Президент Черкаської обласної федерації з хортингу викладач кафедри фізичної підготовки Академії пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля МНС України (м. Черкаси) Аза Шульга за підтримки голови Черкаської обласної державної адміністрації, Героя України, Почесного президента Черкаської обласної федерації хортингу Сергія Тулуба, ректора академії полковника служби цивільного захисту Миколи Кришталя та місцевої адміністрації ініціювала проведення Всеукраїнського турніру з хортингу пам'яті Віктора Синєбрюхова. В рамках турніру 5 листопада відбулися ІІІ відкриті обласні змагання з різних видів бойових мистецтв серед дітей, юнаків та дорослих.
Днями у Львові завершилися українсько-польські навчання рятувальників з ліквідації надзвичайних ситуацій на об’єктах з масовим перебуванням людей, участь у яких взяли представники Головної школи пожежної служби (м. Варшава), офіцери та курсанти Академії пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля МНС України (м. Черкаси), Львівського державного університету безпеки життєдіяльності та Національного університету цивільного захисту України (м. Харків). Основною метою навчань було підвищення рівня готовності до оперативного реагування під час проведення ЄВРО-2012 та поліпшення взаємодії екстрених служб.
Ви можете переглянути новини за вибраний рік та місяць.
Виберіть одне з посилань для перегляду новин від кожного начального закладу окремо.