Новини навчальних закладів
14 жовтня 150 курсантів Академії пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля МНС України (м. Черкаси) взяли участь у святкуванні Дня українського козацтва (відзначається в Україні згідно з Указом Президента України від 07.08.1999 № 966/99 в день православного свята Покрови Пречистої Богородиці).
Семеро працівників та двадцять п’ять студентів факультету пожежної безпеки та охорони праці Академії пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля МНС України (м. Черкаси) у складі студентської делегації Черкащини взяли участь в урочистостях, що пройшли 8 жовтня в м. Києві з нагоди відкриття головної арени України – Національного спортивного комплексу «Олімпійський».
Курсант 2 курсу Академії пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля МНС України (м. Черкаси) Ігор Щибиволок став абсолютним чемпіоном Європи в особистому заліку серед юнаків та посів перше місце в загальнокомандному заліку, виступаючи у складі юнацької збірної команди України, на Чемпіонаті Європи з морського багатоборства, що пройшов 1-7 жовтня в м. Севастополь АР Крим.
Десять спортсменів з числа курсантів та студентів 2 і 5 курсів Академії пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля МНС України (м. Черкаси) взяли участь у Чемпіонаті України з хортингу у розділах «двобій», «форма», «показовий виступ» серед юніорів (16-17 років) та всеукраїнському турнірі з хортингу «Кубок Олександра-переможця та Княгині Ольги» у розділах «двобій», «форма», «показовий виступ» для усіх вікових груп, що пройшли 8 жовтня в м. Одесі.
7 жовтня 2011 року в Академії пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля МНС України (м. Черкаси) факультетом пожежно-профілактичної діяльності була проведена I Міжнародна науково-практична конференція "Пожежна безпека: теорія та практика".
4 жовтня у м. Львові завершився Відкритий кубок України з олімпійських вправ з кульової стрільби, участь в якому взяли кращі спортсмени-стрільці Академії пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля МНС України (м. Черкаси), майстри спорту України міжнародного класу курсант 5 курсу Дарія Шаріпова, студент 2 курсу Сергій Куліш, студентка 3 курсу Тетяна Тарасенко та студент 5 курсу Дмитро Іванов.
Ви можете переглянути новини за вибраний рік та місяць.
Виберіть одне з посилань для перегляду новин від кожного начального закладу окремо.