Новини навчальних закладів
Збірна команда зі стрільби з бойової зброї Академії пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля МНС України (м. Черкаси) виборола друге місце серед 12 команд-учасниць на Чемпіонаті Черкаської обласної ради ФСТ України «Динамо». Змагання проходили в обласному центрі 15-16 вересня. Перше місце вибороли спортсмени з УМВС України в Черкаській області, третє місце посіли спортсмени УСБУ України в Черкаській області.
17 вересня особовий склад Академії пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля МНС України (м. Черкаси) на чолі з ректором полковником служби цивільного захисту Миколою Кришталем відзначив своє професійне свято День Рятівника відвідуванням Центрального стадіону міста Черкаси, де увечері у рамках дев’ятого туру Чемпіонату між командами другої футбольної ліги відбувся цікавий матч «Славутич» (м. Черкаси) – «Прикарпаття» (м. Івано-Франківськ).
Академія пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля МНС України (м. Черкаси) в День рятівника організувала для жителів мікрорайону, в якому розташований навчальний заклад, концерт за участю курсантів, студентів та працівників академії – учасників художньої самодіяльності, а також святковий обід зі справжньою солдатською кашею.
Ректор Академії пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля МНС України (м. Черкаси) полковник служби цивільного захисту Микола Кришталь, а також 19 курсантів навчального закладу в супроводі офіцерів взяли участь у дводенних святкових заходах, що пройшли в МНС України з нагоди Дня рятівника та 15-ї річниці МНС.
16 вересня члени курсантського та студентського самоврядування Академії пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля МНС України (м. Черкаси) – Сергій Тарасов (курсант 5 курсу), Юлія Тищенко (студентка 3 курсу) та Анна Артюхова (студентка 4 курсу), а також старший сержант служби цивільного захисту Олена Борсук (курсант 5 курсу), яка є головою цієї громадської організації, відвідали м. Ірпінь Київської області, де живуть Павло Опанасович та Наталія Іванівна Правики – батьки Героя Радянського Союзу, Кавалера Почесної відзнаки Президента України – зірки «За мужність», лейтенанта внутрішньої служби Володимира Правика.
Напередодні професійного свята Дня рятівника факультет пожежної безпеки та охорони праці Академії пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля МНС України (м. Черкаси) спільно з «Черкасиоблкіно» у Палаці молоді Південно-Західного району м. Черкаси провів для курсантів та студентів першого-другого курсів навчального закладу тематичний кінолекторій «Лицарі порятунку».
Ректор Академії пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля МНС України (м. Черкаси) полковник служби цивільного захисту Микола Кришталь, який також є депутатом Черкаської обласної ради, головою постійної комісії з питань екології, природокористування, ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС та інших надзвичайних ситуацій взяв участь у програмі «Актуальне інтерв’ю», що вийшла в ефірі Черкаської обласної державної телерадіокомпанії «Рось» 17 вересня і була присвячена Дню рятівника.
Студенти Академії пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля МНС України (м. Черкаси), майстри спорту України міжнародного класу з кульової стрільби Дмитро Іванов (5 курс), Тетяна Тарасенко (4 курс), Сергій Куліш (2 курс) взяли участь у Відкритому кубку України з кульової стрільби серед спортсменів 1986 року народження та молодших, що пройшов з 7 по 12 вересня у м. Сімферополі.
Ви можете переглянути новини за вибраний рік та місяць.
Виберіть одне з посилань для перегляду новин від кожного начального закладу окремо.