Новини навчальних закладів
Минулої п’ятниці в оновленому клубі Академії пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля МНС України (м. Черкаси) пройшли загальні збори трудового колективу, де ректор навчального закладу полковник служби цивільного захисту Микола Кришталь, виконуючи Закон України “Про вищу освіту”, звітував про виконану протягом 2010-2011 навчального року роботу.
26 курсантів та студентів Академії пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля МНС України (м. Черкаси) з числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування у супроводі інспектора відділу соціально-гуманітарної роботи старшого лейтенанта служби цивільного захисту Олександра Єрмакова відвідали Національний дендрологічний парк України «Софіївка» Національної академії наук України, що знаходиться в м. Умань Черкаської області.
Проректор Академії пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля МНС України (м. Черкаси) по роботі з персоналом полковник служби цивільного захисту Валентин Бузько взяв участь у святкових заходах, що відбулися в УМНС України в Черкаській області з нагоди відзначення 25-річчя його пожежно-рятувальної виставки, та передав керівництву управління привітання і подарунки від колективу навчального закладу.
Побачити на власні очі, як навчаються і живуть курсанти та студенти Академії пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля МНС України (м. Черкаси) – мрія чи не більшості черкаських школярів. Адже юнаки і дівчата, яких часто бачать у місті в курсантській формі, такі привабливі своєю військовою виправкою, стриманою поведінкою та серйозністю! Тож періодично керівництво тієї чи іншої школи звертається до керівництва академії з проханням організувати екскурсію для своїх школярів. В академії ж завжди раді гостям!
Члени гуртка «Прометей», що функціонує при кафедрі психології діяльності в особливих умовах діяльності та педагогіки Академії пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля МНС України (м. Черкаси) разом з доцентом цієї кафедри Світланою Мукомел та заступником начальника 3 курсу факультету пожежно-профілактичної діяльності капітаном служби цивільного захисту Миколою Лаврусенком відвідали Авторську Олександра Антоновича Захаренка загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів села Сахнівка Корсунь-Шевченківського району.
З 18 жовтня курсанти та студенти Академії пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля МНС України (м. Черкаси), які навчаються на 4 курсі, розпочали проходження ознайомчої медичної практики на базі комунального закладу “Обласна лікарня – центр екстремальної медичної допомоги та медицини катастроф” Черкаської обласної ради в рамках запровадження нового курсу “Медицина надзвичайних ситуацій (професійна підтримка життя)”.
Курсант п’ятого курсу Академії пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля МНС України (м. Черкаси) Дмитро Єрмоленко посів трете місце у ваговій категорії до 57 кілограмів на Чемпіонаті ЦР ФСТ України «Динамо» з боротьби самбо, що проходив у місті Феодосії з 6 по 8 жовтня.
14 жовтня 34-річна Оксана разом з матір’ю пішла збирати гриби. Їх рідне село Костянтинівка Смілянського району оточене великим лісовим масивом. Тож восени місцеві жителі гарно знають, коли розпочинається грибний сезон. Але того дня полювання на білого гриба завершилося для молодої жінки, яка, на жаль, страждає на шизофренію, дуже невдало – вона відійшла далеко від матері і заблукала. Виявивши, що донька загубилася, мати намагалася знайти її самотужки, а за кілька годин повернулася до Костянтинівки за допомогою односельців.
Ви можете переглянути новини за вибраний рік та місяць.
Виберіть одне з посилань для перегляду новин від кожного начального закладу окремо.