Новини навчальних закладів
Кращі представники художньої самодіяльності Академії пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля МНС України (м. Черкаси) у складі вокально-інструментального ансамблю «Грані», вокального дуету «ВІРА», танцювального колективу «Екстрім» та сольних виконавців (підполковника служби цивільного захисту Юрія Зозулі, курсанта 4 курсу Віталія Нетесаного, курсанта 3 курсу Андрія Суботіна та курсанта 2 курсу Ірини Лубякової) привітали працівників Черкаського пансіонату ветеранів війни та праці святковим концертом, приуроченим до Дня працівників соціальної сфери.
Спортсмени-стрільці Академії пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля МНС України (м. Черкаси) майстри спорту України міжнародного класу курсант 5 курсу Дарія Шаріпова, студент 5 курсу Дмитро Іванов, студентка 3 курсу Тетяна Тарасенко, студент 2 курсу Сергій Куліш та першорозрядник курсант 2 курсу Назар Осипенко взяли участь у відкритому чемпіонаті України серед дорослих та юніорів з кульової стрільби, який проходив з 27 жовтня по 1 листопада у м. Львів.
Кінологічна група Академії пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля МНС України (м. Черкаси) у складі начальника навчальної пожежно-рятувальної частини майора служби цивільного захисту Дмитра Лесечка, курсанта 5 курсу сержанта служби цивільного захисту Сергія Рудкіна та курсанта 3 курсу Івана Смолянця з їхніми вихованцями – пошуковими собаками породи лабрадор “Аза” і “Веста” днями повернулася з Всеукраїнських змагань серед пошуково-рятувальних розрахунків кінологічної служби МНС України.
Начальник та старший психолог сектору психологічного забезпечення Академії пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля МНС України (м. Черкаси) підполковник служби цивільного захисту Сергій Мордюшенко і майор служби цивільного захисту Інна Григоренко днями повернулися з навчально-методичного збору практичних психологів МНС, тематика якого: “Психологічний захист населення під час проведення ЄВРО - 2012”.
30 жовтня курсанти факультету пожежно-рятувальної діяльності Академії пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля МНС України (м. Черкаси) провели зустріч з ветераном Великої Вітчизняної війни Василем Юхимовичем Озераном, учасником партизанського руху в м. Черкаси та Черкаському районі.
Сьогодні на території Академії пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля МНС України (м. Черкаси) було досить людно та гамірно, всі – працівники, курсанти, студенти, слухачі факультету заочного навчання – з непідробною цікавістю роздивлялися новітню розробку ТОВ компанії “Тітал” (м. Київ) – автоцистерну АЦ – 13 - 70 (КрАЗ H23.2,6x4).
27 жовтня 2011 року в Київському національному університеті імені Тараса Шевченка відбулося засідання секції "Вища освіта і наукова робота" на якій було обговорено матеріали ІІІ Всеукраїнського з`їзду працівників освіти.
Ви можете переглянути новини за вибраний рік та місяць.
Виберіть одне з посилань для перегляду новин від кожного начального закладу окремо.