RSS

Новини навчальних закладів

28.10.2019
НУЦЗУ

Заступник голови ради молодих учених НУЦЗУ став учасником ІІ міжнародної науково-практичної конференції, що відбулася у Херсоні

24-25 жовтня старший викладач кафедри охорони праці та техногенно-екологічної безпеки, заступник голови ради молодих учених Національного університету цивільного захисту України Цимбал Богдан став активним учасником ІІ Міжнародної науково-практичної конференції “Екологічні проблеми навколишнього середовища та раціонального природокористування в контексті сталого розвитку”. Науковий форум відбувся на базі ДВНЗ «Херсонський державний університет». Представник НУЦЗУ Богдан Цимбал виступив з доповіддю «Тепло-енергетичні системи з теплообмінниками інтегрованими в фундамент (з палями) – енергетична незалежність молочних ферм великої рогатої худоби».
На заході було обговорено питання щодо теоретичних та прикладних екологічних досліджень; моделювання та прогнозування стану навколишнього середовища; актуальних питань сучасної іхтіології та аквакультури; стійкого розвитку лісового господарства; екологічних та соціально-економічних аспектів сталого розвитку; сучасних проблем використання, відтворення та охорони природних ресурсів в контексті сталого розвитку; зміни клімату та їх наслідки для природних екосистем; екологічних та інноваційних технологій у сільському господарстві, а також про сучасні підходи до методики викладання дисциплін природничого напряму.
Також учасники мали змогу відвідати виробництво ДУ «Виробничо-експериментальний Дніпровський осетровий завод імені С.Т. Артющика».
Вікторія Коленко, прес-служба НУЦЗУ
 

 

 

http://nuczu.edu.ua

Повернутися до списку новин

Ваш коментар:

Нажаль, ми вимушені використовувати захист від спаму. Якщо код нерозбірливий, перевантажте малюнок.

antispam

Відправити

Календар новин

Ви можете переглянути новини за вибраний рік та місяць.

Відправити

Новини закладів освіти та наукових установ

Виберіть одне з посилань для пере­гля­ду новин від кожного начального за­кладу окремо.