RSS

Новини навчальних закладів

25.10.2019
НУЦЗУ

В НУЦЗУ відбулися захисти дисертаційних досліджень на здобуття наукових ступенів кандидата та доктора наук з державного управління

25 жовтня на базі навчально-науково-виробничого центру Національного університету цивільного захисту України відбулися захисти дисертаційних робіт на здобуття наукових ступенів кандидата та доктора наук з державного управління за спеціальністю 25.00.02 – механізми державного управління, у спеціалізованій вченій раді Д 64.707.03 Національного університету цивільного захисту України. 
Так, захистила своє дисертаційне дослідження Сіренко Романа Романівна з теми «Уніфікація механізмів державного регулювання фізкультурно-виховної діяльності у закладах вищої освіти України». Науковий консультант – завідувач кафедри публічного управління та адміністрування Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій імені С.З. Гжицького, доктор наук з державного управління, доцент Парубчак Іван Орестович.
Цього ж дня успішно захистила свою дисертаційну роботу Серьогіна-Берестовська Оксана Вікторівна з теми «Державне регулювання розвитку сільської соціальної інфраструктури». Науковий керівник – завідувач кафедри менеджменту і адміністрування Харківської державної академії культури Міністерства культури України, доктор наук з державного управління, професор, заслужений діяч науки і техніки України Дєгтяр Андрій Олегович.
Вітаємо дисертантів і бажаємо подальших успіхів на теренах науки!

 


Навчально-науково-виробничий центр

http://nuczu.edu.ua

Повернутися до списку новин

Ваш коментар:

Нажаль, ми вимушені використовувати захист від спаму. Якщо код нерозбірливий, перевантажте малюнок.

antispam

Відправити

Календар новин

Ви можете переглянути новини за вибраний рік та місяць.

Відправити

Новини закладів освіти та наукових установ

Виберіть одне з посилань для пере­гля­ду новин від кожного начального за­кладу окремо.