RSS

Новини навчальних закладів

28.10.2019
НУЦЗУ

Робота наукових гуртків Національного університету цивільного захисту України триває

Науково-дослідна робота наукових гуртків Університету є однією зі складових підготовки висококваліфікованих спеціалістів для Державної служби України з надзвичайних ситуацій, здатних творчо застосовувати у своїй практичній діяльності досягнення науки та передового досвіду. Зміст виконаних наукових досліджень визначається з урахуванням тематики науково-дослідних робіт кафедр університету.
24 жовтня 2019 року складом Ради молодих вчених університету відповідно до Положення «Про наукове товариство курсантів (студентів, слухачів), ад’юнктів (аспірантів), докторантів і молодих вчених Національного університету цивільного захисту України» затвердженого Наказом університету №133 від 28 вересня 2018 року було проведено контрольне перевірення роботи наукових гуртків на кафедрах:
 
Професор кафедри фізико-математичних дисциплін Валентина Кривцова проводить заняття в рамках наукового гуртка з курсантами 1-го курсу навчання на тему «Розв'язання задач динаміки в області пожежної безпеки».
 
 
Здобувачі вищої освіти Груздова В.О. та Байдужий В.В., що входять до наукового гуртка кафедри охорони праці та техногенно-екологічної безпеки, працюють з пробами ґрунту. Вони здійснюють підготовку до процедури квартування для отримання лабораторної проби.
 
 
У лабораторії під керівництвом викладача кафедри охорони праці та техногенно-екологічної безпеки Олексія Ільїнського проведено заняття з визначення забруднювачів ґрунту. Члени гуртка опановували фізико-хімічні методи визначення вологості зразків ґрунту, наявності в них нафтопродуктів для подальших наукових пошуків.
 
 
Викладач кафедри пожежної і техногенної безпеки об'єктів та технологій факультету пожежної безпеки Сергій Гарбуз в рамках наукового товариства курсантів проводить ознайомлення з лабораторією.
 
На кафедрі інженерної та аварійно-рятувальної техніки під час наукового гуртка «Спеціальні аварійно-рятувальні машини» під керівництвом доцента кафедри Сергія Назаренка курсант 2-го курсу факультету цивільного захисту Євгенія Кравченко проводить підготовку зразків напірних пожежних рукавів для проведення подальшого дослідження їх на розрив.
 
Рада молодих вчених та ВОНДР НДЦ
http://nuczu.edu.ua

Повернутися до списку новин

Ваш коментар:

Нажаль, ми вимушені використовувати захист від спаму. Якщо код нерозбірливий, перевантажте малюнок.

antispam

Відправити

Календар новин

Ви можете переглянути новини за вибраний рік та місяць.

Відправити

Новини закладів освіти та наукових установ

Виберіть одне з посилань для пере­гля­ду новин від кожного начального за­кладу окремо.