RSS

Новини навчальних закладів

13.11.2010
ЛДУ БЖД

Делегація Львівського держуніверситету безпеки життєдіяльності МНС їде до Франції

З 15 по 19 листопада 2010 року, делегація Львівського державного університету безпеки життєдіяльності МНС України відвідає з офіційним візитом Францію. Захід відбудеться в рамках двосторонньої угоди між Україною та Францією, підписаною 7-го жовтня 2010 року.
Аташе з правоохоронних питань Посольства Франціїї в Україні Мішель Жербер зазначив, що під час візиту розглянуть низку питань щодо організації управління під час ліквідації надзвичайних ситуацій, взаємодії між рятувальними службами країн, евакуація людей наземним та повітряним транспортом, а також роль пожежників-волонтерів.
Речник Львівського державного університету безпеки життєдіяльності МНС Антон Крук розповів, що на початку року між Посолом Франції в Україні Жаком Фором та ректором Університету Михайлом Козяром було досягнуто ряду домовленостей про співпрацю у сфері безпеки життєдіяльності. Тоді високоповажний гість був приємно вражений рівнем навчально-наукової бази, системою підготовки фахівців, давши найвищу оцінку адміністрації університету.
Франція - одна з перших країн, яка визнала наш Університет на європейському рівні та підтримала його вступ до Європейської асоціації вищих навчальних закладів, які пацюють в галузі безпеки людини. Львівський державний університет безпеки життєдіяльності вже тривалий час співпрацює зі спорідненими навчальними та науковими установами й пожежно-рятувальними підрозділами Франції.Прес-служба ЛДУ БЖД МНС,фото з архіву.

http://nuczu.edu.ua

Повернутися до списку новин

Ваш коментар:

Нажаль, ми вимушені використовувати захист від спаму. Якщо код нерозбірливий, перевантажте малюнок.

antispam

Відправити

Календар новин

Ви можете переглянути новини за вибраний рік та місяць.

Відправити

Новини закладів освіти та наукових установ

Виберіть одне з посилань для пере­гля­ду новин від кожного начального за­кладу окремо.