RSS

Новини навчальних закладів

09.11.2010
НУЦЗУ

11 листопада курсанти-рятувальники гостинно зустрічатимуть молодь Харківщини

Гості Національного вишу МНС зустрінуться із Чемпіонами Європи та Світу на майстер-класах,  побачать арт-проекти до Євро-2012 від курсантів-мовознавців, навчаться  необхідним правилам   екстреної медичної допомоги.  О 15 годині на плацу навчального закладу розпочнеться спортивно-рятувальне свято. Курсанти продемонструють бойове розгортання навчальної пожежно-рятувальної частини. Гостинно відкриються двері навчально-спортивного комплексу вишу МНС. Курсанти - Чемпіони України, Європи, Світу запросять гостей навчального закладу на великий спортивний майданчик. Армрестлінг представлятиме курсант Сергій Зарицький, гирьовий спорт – Олена Меркулова, бокс - Сергій Дигтяр, Сергій Ус, кікбоксинг – Валентин Гребенюк, Валентин Ткачук, борців самбо – Олександр Хмелюк, Олександр Богданов, вільну боротьбу – Роман Дацюк, Ельдар Мамєдов.  Чемпіони-вихованці НУЦЗУ покажуть громаді свої досягнення,  розкажуть, яким чином можна стати спортсменом вищого ґатунку. Всі бажаючі матимуть нагоду навчитись  азам самозахисту та самооборони. Чемпіони-рятувальники одностайні у тому, що  запорукою  успіху  є  їх спроможність швидко приймати тактичні рішення і обв’язкова самопідготовка.

Поруч із спортсменами-рятувальниками працюватимуть  курсанти-мовознавці. Майбутні офіцери МНС  разом із викладачами кафедри мовної підготовки університету  презентуватимуть присутнім свої арт-проекти до Євро-2012. Англійською та українською мовами курсанти розкажуть про чудові краєвиди Харкова і Харківщини, про підготовку столиці до великих перегонів із футболу. Відомо, що вже протягом десяти років викладачі мовної кафедри багато зусиль докладають до навчання із групами курсантів, які вивчають іноземною специфічну  пожежно-рятувальну термінологію, а потім захищають  дипломні проекти. В умовах підготовки першої столиці до Євро-Чемпіонату курсанти-поліглоти  виріши розширити свої знання і створити спеціальні проекти про історію і культурно-мистецьку спадщину першої столиці.

А далі учасники просвітницької акції «Veni, vidi, vici» або «Навчись перемагати – долати перешкоди, допомогти, запобігати» перейдуть на майданчик, де працюватимуть фахівці з екстреної медичної допомоги. Курсанти, викладачі НУЦЗУ, представники медичної служби університету дадуть урок з актуальної теми – перша медична допомога постраждалим. Головна мета цього майстер-класу - навчити людей вміти допомогти собі та оточуючим в екстремальній ситуації. Рятувальники продемонструють,  як необхідно діяти  в умовах  надзвичайних подій, гості університету ознайомляться зі специфікою служби людей, котрі готові в будь-яку хвилину прийти на захист життя.

Захід до Дня студента в Національному виші МНС проводиться за підтримки Харківської Єпархії і особисто Митрополита Харківського і Богодухівського Никодима, а також ректора Національного університету цивільного захисту України, генерал-лейтенанта Володимира Петровича Садкового.

Назва просвітницької акції  «Veni, vidi, vici» («Прийшов, побачив, переміг»)  дана в знаки того, що скоре вирішення якої-небудь справи із «відмінним» результатом  може відбутись за умов наполегливості і особистої праці. У зв’язку із цим хочеться побажати всій великій студентський і курсантський родини Харківщини - не гаяти часу  у рідному виші і  упевнено йти до своїх особистих Перемог!

Партнерські стосунки між курсантами та студентами харківських вишів є ознайомчими,  просвітницькими  і   корисними в аспекті соціально-гуманітарної роботи та організації дозвілля  майбутніх фахівців вищого ґатунку.  Співпраця між студентськими родинами  дасть змогу громадськості упевнитись у тому, що пізнання світу, а також моральні і культурні критерії виховання, доброзичливе відношення один до одного – незалежно від соціального статусу, є головними показниками і свідоцтвом справжнього виховання.

   

   

   

  

     

 

Автор проекту – Лариса Кошеварова        

  Національний університет цивільного захисту України

Фото – архів прес-служби навчального закладу

http://nuczu.edu.ua

Повернутися до списку новин

Ваш коментар:

Нажаль, ми вимушені використовувати захист від спаму. Якщо код нерозбірливий, перевантажте малюнок.

antispam

Відправити

Календар новин

Ви можете переглянути новини за вибраний рік та місяць.

Відправити

Новини закладів освіти та наукових установ

Виберіть одне з посилань для пере­гля­ду новин від кожного начального за­кладу окремо.