https://www.high-endrolex.com/10 Польовий вишкіл – запорука професійності майбутніх фахівців піротехнічної справи НУЦЗУ | Новини | Науково-освітній портал ВУЗів Державної служби України з надзвичайних ситуацій

RSS

Новини навчальних закладів

29.06.2021
НУЦЗУ

Польовий вишкіл – запорука професійності майбутніх фахівців піротехнічної справи НУЦЗУ

У Міжрегіональному центрі гуманітарного розмінування та швидкого реагування ДСНС України (с. Ватутіне) триває напружене навчання курсантів 2-го курсу факультету цивільного захисту Національного університету цивільного захисту України за програмою професійно-технічного навчання з робітничої професії «Сапер (розмінування)».
Курсанти університету опановують професійні знання у сфері протимінної діяльності, організації і проведення спеціальних піротехнічних та вибухових робіт, а також із розмінування об’єктів та місцевості. Так, 26 червня на підривному полі центру відбулося практичне зайняття з теми «Вилучення, знешкодження та знищення вибухонебезпечних предметів, саморобних вибухових пристроїв». Під час проведення заняття курсанти відпрацювали дії щодо вилучення саморобних вибухових пристроїв за допомогою комплекту «Hook and Line», при цьому використовувався вибухозахисний костюм сапера важкого типу EOD-9. Також відпрацьовувалися дії під час знищення таких пристроїв за допомогою гідропушки.

Національний університет цивільного захисту України

http://nuczu.edu.ua

Повернутися до списку новин

Календар новин

Ви можете переглянути новини за вибраний рік та місяць.

Відправити

Новини закладів освіти та наукових установ

Виберіть одне з посилань для пере­гля­ду новин від кожного начального за­кладу окремо.

https://www.high-endrolex.com/10