https://www.high-endrolex.com/10 Вітаємо наших слухачів з успішним завершенням навчання за програмою «Ораторське мистецтво» | Новини | Науково-освітній портал ВУЗів Державної служби України з надзвичайних ситуацій

RSS

Новини навчальних закладів

24.06.2021
ІДУ НД ЦЗ

Вітаємо наших слухачів з успішним завершенням навчання за програмою «Ораторське мистецтво»

На виконання окремого доручення Державної служби України з надзвичайних ситуацій від 14 червня 2021 року № В-199 в ІДУ НД ЦЗ проведено навчання для державних службовців апарату ДСНС за короткостроковою програмою «Ораторське мистецтво».
Упродовж 22–24 червня 2021 року з дотриманням карантинних заходів в онлайн форматі проводилися заняття, під час яких було опрацьовано  основні питання публічного красномовства, обговорено особливості підготовки до публічного виступу,  прийоми ефективного спілкування з аудиторією  тощо. Слухачі також мали можливість попрацювати самостійно над вдосконаленням своїх ораторських здібностей за допомогою ресурсів, лінки на які їм було надано в програмі семінару.
Із завершальним словом та привітаннями виступив тимчасовий виконувач обов’язків заступника начальника ІДУ НД ЦЗ з навчальної роботи, кандидат наук з державного управління, полковник служби цивільного захисту Сергій Сергійович  Павлов.

http://nuczu.edu.ua

Повернутися до списку новин

Календар новин

Ви можете переглянути новини за вибраний рік та місяць.

Відправити

Новини закладів освіти та наукових установ

Виберіть одне з посилань для пере­гля­ду новин від кожного начального за­кладу окремо.

https://www.high-endrolex.com/10