https://www.high-endrolex.com/10 Представники НУЦЗУ стали учасниками Ярмарку міжнародних можливостей | Новини | Науково-освітній портал ВУЗів Державної служби України з надзвичайних ситуацій

RSS

Новини навчальних закладів

22.06.2021
НУЦЗУ

Представники НУЦЗУ стали учасниками Ярмарку міжнародних можливостей

19 червня науковий співробітник навчально-науково-виробничого центру Національного університету цивільного захисту України Олександр Семілєтов, викладач кафедри менеджменту Аліна Коваленко та ад’юнкт ад’юнктури Артем Курило взяли участь у Ярмарку міжнародних можливостей, який відбувся у міському парку імені Т. Шевченка. Організатором акції виступив Департамент науки і освіти Харківської облдержадміністрації. Захід було організовано для молоді Харківщини з метою проведення профорієнтаційної роботи.
Під час зустрічей співробітники навчально-науково-виробничого центру університету розповідали про можливості навчання в Національному університеті цивільного захисту України за освітньо-професійними програмами «Туризм» та «Публічне управління та адміністрування». Всім зацікавленим було надано інформацію про особливості навчання, форми оплати за контрактом та необхідні для вступу сертифікати ЗНО.

Навчально-науково-виробничий центр

http://nuczu.edu.ua

Повернутися до списку новин

Календар новин

Ви можете переглянути новини за вибраний рік та місяць.

Відправити

Новини закладів освіти та наукових установ

Виберіть одне з посилань для пере­гля­ду новин від кожного начального за­кладу окремо.

https://www.high-endrolex.com/10