RSS

Новини навчальних закладів

04.12.2020
НУЦЗУ

Участь майбутніх фахівців з охорони праці у навчальному вебінарі UVEX «Основні принципи вибору засобів захисту»

  Майбутні фахівці з охорони праці, бакалаври та магістри факультету техногенно-екологічної безпеки НУЦЗУ, що вивчають дисципліни циклу професійної підготовки «Виробнича санітарія», «Ризикоорієнтоване управління охороною праці», «Профілактика виробничого травматизму та професійних захворювань», «Екологічна безпека» на чолі з науково-педагогічними працівниками кафедри охорони праці та техногенно-екологічної безпеки – доцентами Оленою Шароватовою, Оленою Бригадою, Богданом Цимбалом - взяли участь у міжнародній презентації, присвяченій виробничій безпеці.

  Мета презентації - ознайомлення фахівців з охорони праці, матеріально-технічного постачання, екології та профспілок з інноваціями ЗІЗ та втілення світового досвіду у даному аспекті.
  Під час заходу, проведеному за підтримки Європейського співтовариства з охорони праці ESOSH, Periональним Менеджером з продажів у Східній Європі та Центральній Азії Денисом Екхоффом i Менеджеркою з продажу в Українi Алейниковою Ольгою презентовано Компанію UVEX Aгbeirtsschutz GMBH.
  Діяльність холдингу пов’язана із виготовленням і продажем засобів захисту для виробництва (Uvex Safety Group), засобів захисту для спорту (Uvex Sports Group), окремо для зимових видів спорту (ALPINA), а також сонцезахисних окулярів (FILTRAL).
 Серед основних позицій пропонованої UVEX продукції - рукавички та рукавиці; робочий одяг та речі й аксесуари; захисний робочий одяг; спецодяг, класифікований за типом тканини, сферою застосування, належністю до спеціальності або професії; взуття виробниче, захисне та спеціального призначення; спецвзуття; захисні і рятувальні шоломи, каски, маски, окуляри і щитки для захисту очей; засоби індивідуального захисту (ЗІЗ); окуляри й оправи для окулярів тощо.
  Учасники заходу отримали багато цікавої, пізнавальної фахової інформації, зокрема про окуляри, які не дряпаються і не пітніють, та чекають на каталоги та ексклюзивний захисний продукт від UVEX для особистого ознайомлення з продукцією i власних випробувань.

 

 

 

Олена Шароватова,

кафедра ОП та ТЕБ

http://nuczu.edu.ua

Повернутися до списку новин

Ваш коментар:

Нажаль, ми вимушені використовувати захист від спаму. Якщо код нерозбірливий, перевантажте малюнок.

antispam

Відправити

Календар новин

Ви можете переглянути новини за вибраний рік та місяць.

Відправити

Новини закладів освіти та наукових установ

Виберіть одне з посилань для пере­гля­ду новин від кожного начального за­кладу окремо.