RSS

Новини навчальних закладів

27.11.2020
НУЦЗУ

Науковці НУЦЗУ стали учасниками міжнародної науково-практичної конференції

Карантин не заважає міжнародній науковій діяльності навчально-науково-виробничого центру Національного університету цивільного захисту України. Вже шостий рік поспіль науковці проводять разом із польськими колегами сумісну Міжнародну науково-практичну конференцію «Безпека держав Центральної і Східної Європи у контексті трансграничних загроз безпеки”.
Мета конференції - створити форум для міждисциплінарного обговорення трансграничних загроз безпеки регіонів Центральної і Східної Європи в широкому сенсі: інституціональних, правових, політичних, екологічних, соціальних, економічних, а також питань, пов'язаних із терористичними загрозами, зброєю масового знищення й охороною кордонів на різних рівнях безпеки - від національної до регіональної і міжнародної безпеки.
Конференція надала можливість обмінятися знаннями, поглядами, досвідом і думками як між представниками академічного співтовариства, так і практиками, а також учасниками дискусій стали фахівці, для яких питання трансграничних загроз є важливою точкою відліку в науковій і дослідницькій діяльності.
Активними учасниками конференції стали науковці навчально-науково-виробничого центру, ад’юнкти та магістри НУЦЗУ.

Прес-служба НУЦЗУ

http://nuczu.edu.ua

Повернутися до списку новин

Ваш коментар:

Нажаль, ми вимушені використовувати захист від спаму. Якщо код нерозбірливий, перевантажте малюнок.

antispam

Відправити

Календар новин

Ви можете переглянути новини за вибраний рік та місяць.

Відправити

Новини закладів освіти та наукових установ

Виберіть одне з посилань для пере­гля­ду новин від кожного начального за­кладу окремо.