RSS

Новини навчальних закладів

25.11.2020
НУЦЗУ

У НУЦЗУ відбулися захисти дисертаційних досліджень на здобуття наукового ступеня доктора та кандидата наук з державного управління

25 листопада в навчально-науково-виробничому центрі НУЦЗУ відбулися захисти дисертаційних досліджень на здобуття наукового ступеня доктора та кандидата наук з державного управління за спеціальністю «Механізми державного управління» у спеціалізованій вченій раді Д 64.707.03 Національного університету цивільного захисту України.
Так, представив своє дослідження Дурман Микола Олександрович з теми «Формування та реалізація державної регуляторної політики в Україні». Науковий консультант – доктор наук з державного управління, професор, завідувач кафедри державного управління і місцевого самоврядування Херсонського національного технічного університету, заслужений працівник освіти України Лопушинський Іван Петрович.
Цього ж дня успішно захистила своє дисертаційне дослідження Сєркова Надія Анатоліївна з теми «Державне регулювання розвитку вищої освіти в Україні». Науковий керівник – доктор наук з державного управління, професор, професор кафедри економічної політики та менеджменту Харківського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України Ульянченко Юрій Олександрович.
Згідно з рекомендацією комісії з акредитації Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 64.707.03 був присутній в якості роботодавця керівник апарату обласної державної адміністрації Клюцевський Володимир Іванович.
Засідання проводилося з використанням відеозв'язку. Були виконані всі накази та рекомендації Міністерства охорони здоров'я України щодо запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19.
Вітаємо дисертантів і бажаємо подальших успіхів на теренах науки!Прес-служба НУЦЗУ
 

http://nuczu.edu.ua

Повернутися до списку новин

Ваш коментар:

Нажаль, ми вимушені використовувати захист від спаму. Якщо код нерозбірливий, перевантажте малюнок.

antispam

Відправити

Календар новин

Ви можете переглянути новини за вибраний рік та місяць.

Відправити

Новини закладів освіти та наукових установ

Виберіть одне з посилань для пере­гля­ду новин від кожного начального за­кладу окремо.