RSS

Новини навчальних закладів

27.11.2020
НУЦЗУ

Наукові кроки вихованок факультету техногенно-екологічної безпеки у сфері фахових знань

   Вихованки факультету техногенно-екологічної безпеки НУЦЗ України - майбутні фахівчині з охорони праці Вікторія Горбенко і Юлія Руденко, які реалізують свої наукові пошуки під керівництвом доцента кафедри охорони праці та техногенно-екологічної безпеки Олени Шароватової, – взяли активну участь у І Міжнародній  науково-практичній інтернет-конференції студентів та молодих науковців «Актуальні питання охорони праці у контексті сталого розвитку та європейської інтеграції України», що відбулась 09-11 листопада 2020 року у Харківському національному університеті міського господарства імені О.М. Бекетова.

   У межах роботи заходу юні науковиці актуалізували питання реалій вітчизняного сьогодення в питаннях безпеки праці і дискримінації у сфері трудових відносин.

   Майбутні магістри охорони праці Тетяна П’ятник та Максим Шаповалов, що вже мають певний досвід і здобутки діяльності на науковій ниві, очолювані в даному напрямі доцентом кафедри охорони праці та техногенно-екологічної безпеки Богданом Цимбалом, також презентували матеріал щодо удосконалення бойового одягу пожежного-рятувальника.

 

  

http://nuczu.edu.ua

Повернутися до списку новин

Ваш коментар:

Нажаль, ми вимушені використовувати захист від спаму. Якщо код нерозбірливий, перевантажте малюнок.

antispam

Відправити

Календар новин

Ви можете переглянути новини за вибраний рік та місяць.

Відправити

Новини закладів освіти та наукових установ

Виберіть одне з посилань для пере­гля­ду новин від кожного начального за­кладу окремо.