RSS

Новини навчальних закладів

18.06.2018
НУЦЗУ

Науковець НУЦЗУ взяла участь у Всеукраїнській семінар-нараді з питань підготовки й атестації кадрів вищої кваліфікації в галузі знань “Державне управління”

14-15 червня 2018 року відбувся Всеукраїнський семінар-нарада з питань підготовки й атестації кадрів вищої кваліфікації в галузі знань “Державне управління”. Семінар був організований Міністерством освіти і науки України і пройшов в Національному агентстві України з питань державної служби. У заході взяла участь голова спеціалізованої вченої ради Д 64.707.03 Національного університету цивільного захисту України, начальник навчально-науково-виробничого центру, доктор з державного управління, професор, заслужений працівник освіти України Світлана Миколаївна Домбровська.
Цей захід передбачав роботу 4 сесій щодо обговорення проблемних питань, пов’язаних із реформами в системі атестації кадрів вищої кваліфікації, зокрема з державного управління в Україні, діяльністю спеціалізованих вчених рад за цим напрямом і розробкою паспорта спеціальності “Публічне управління та адміністрування”, а також актуалізацією тематики дисертаційних досліджень. Обрані напрями семінару-наради супроводжувалися активними та плідними дискусіями, у результаті яких його учасники обмінялися думками щодо новітніх методів і перспективних технологій забезпечення подальшого розвитку галузі державного управління в Україні.


Навчально-науково-виробничий центр, прес-служба НУЦЗУ

http://nuczu.edu.ua

Повернутися до списку новин

Коментарів іще немає. Можливо, ваш коментар буде першим?

Ваш коментар:

Нажаль, ми вимушені використовувати захист від спаму. Якщо код нерозбірливий, перевантажте малюнок.

antispam

Відправити

Календар новин

Ви можете переглянути новини за вибраний рік та місяць.

Відправити

Новини навчальних закладів

Виберіть одне з посилань для пере­гля­ду новин від кожного начального за­кладу окремо.