RSS

Новини навчальних закладів

13.06.2018
НУЦЗУ

Делегація НУЦЗУ наразі перебуває на стажуванні у Поморській Академії в Слупську

11 червня 2018 року розпочалося стажування делегації Національного університету цивільного захисту України в Поморській Академії в Слупську (Польща). Члени делегації взяли участь у ІV Міжнародній науковій конференції «Безпека країн Центральної та Східної Європи», щорічним співорганізатором якої є університет.
Під час науково-комунікативного заходу з вітальним словом виступив проректор з персоналу НУЦЗ України, полковник служби цивільного захисту, доктор технічних наук, доцент Попов Вадим Михайлович. Він вручив нагороду НУЦЗ України за високий внесок у розвиток науки й освіти декану Інституту Національної Безпеки Поморської Академії Анджею Урбанеку.
Варто відзначити, що стажування передбачає відвідування теоретичних і практико орієнтованих занять наших співробітників з метою ознайомлення з позитивним досвідом забезпечення системи безпеки (пожежної, соціальної, екологічної, інформаційної тощо) у Польщі та інших країнах ЄС, а також визначення перспективних напрямів і засобів гарантування такої безпеки в Україні.
 

Навчально-науково-виробничий центр

http://nuczu.edu.ua

Повернутися до списку новин

Ваш коментар:

Нажаль, ми вимушені використовувати захист від спаму. Якщо код нерозбірливий, перевантажте малюнок.

antispam

Відправити

Календар новин

Ви можете переглянути новини за вибраний рік та місяць.

Відправити

Новини закладів освіти та наукових установ

Виберіть одне з посилань для пере­гля­ду новин від кожного начального за­кладу окремо.