RSS

Новини навчальних закладів

04.06.2018
НУЦЗУ

Виїзні заняття майбутніх фахівців з охорони праці на сучасному та провідному харківському авіаційному заводі ПАТ «ФЕД»

2 червня старший викладач кафедри охорони праці та техногенно-екологічної безпеки НУЦЗУ Цимбал Богдан організував та провів виїзні заняття для бакалаврів з охорони праці на ПАТ «ФЕД» з дисципліни «Управління та нагляд у галузі охорони праці».

Історія ПАТ "ФЕД" бере початок з 1927 р. Спочатку як невеликий завод з випуску електросвердлильного обладнання, потім фотоапаратів, а з Другої світової війни завод приступив до випуску продукції основної на даний момент тематики – авіаційної.

На цей час Корпорація ФЕД випускає широкий спектр паливно-регулюючої апаратури, систем електропостачання літальних апаратів, всіляких виконавчих механізмів та агрегатів гідросистем літальних апаратів. Паливний насос-регулятор, що випускається Корпорацією «ФЕД», використовується у виробництві наймасовішого двохдвигунового вертоліту в світі МІ-8 (і його модифікацій), а всесвітньо відомі літаки МіГ-29, Су-27, Ту-160 включають в себе елементи електропостачання «федовского» виробництва. Сьогодні «ФЕД» так само виробляє агрегати для нових літаків українського виробництва Ан-140 і Ан-148.

Виробництво авіаційних агрегатів вимагає високої культури виробництва. Крім того, специфікою є вкрай малі допуски (в деяких деталях похибка повинна становити не більше 2 мікрон).

На цей час випуском найбільш критичних деталей займається ділянку високотехнологічного обладнання ПАТ «ФЕД». Так само з використанням напрацювань технологічних інститутів ведуться роботи з нанесення тонких покриттів «нанотехнології».

Третій курс бакалаврів групи ОП-17(15)-532 (група з технікумів та коледжей) під час проведення виїзних занять мав можливість дізнатись про систему управління на підприємстві, побачити та оцінити сучасне обладнання, технологічний процес і технологію виробництва авіаційної техніки, практичне застосування засобів індивідуального та колективного захисту в залежності від шкідливих та небезпечних факторів, також могли спостерігати практичну реалізацію ризик-менеджиенту.

Висловлюємо подяку за організацію та допомогу в проведенні виїзних занять інженеру з охорони праці Олександру Володимировичу, який є випускником нашого університету та заступнику голови правління ПАТ «ФЕД» Авершину С.В.

http://nuczu.edu.ua

Повернутися до списку новин

Ваш коментар:

Нажаль, ми вимушені використовувати захист від спаму. Якщо код нерозбірливий, перевантажте малюнок.

antispam

Відправити

Календар новин

Ви можете переглянути новини за вибраний рік та місяць.

Відправити

Новини закладів освіти та наукових установ

Виберіть одне з посилань для пере­гля­ду новин від кожного начального за­кладу окремо.