RSS

Новини навчальних закладів

29.05.2018
НУЦЗУ

Робота науково-технічного товариства курсантів і студентів кафедри прикладної механіки

Традиційно у травні святкується День науки. Це є можливістю підбити підсумки роботи наукового товариства кафедри прикладної механіки НУЦЗУ за навчальний рік.

 Науково-педагогічний склад  кафедри прикладної механіки становить шість осіб, з яких 1 доктор наук і 5 кандидатів наук.

Протягом навчального року в роботі наукового товариства під керівництвом викладачів приймали участь більш десяти курсантів та студентів.

Слід вказати? що деякі з них стали співвиконавцями науково-дослідних робіт? що виконуються на кафедрі, а саме:

- Д.М. Цюрисов, О.В. Лугова (Теоретичні дослідження системи управління екологічною безпекою під час надзвичайних ситуацій, пов’язаних з пожежами на полігонах зберігання твердих побутових відходів (ДР 0116U002003));

- К.С.  Нужна (Теоретичні дослідження ідентифікації джерела формування екологічної небезпеки, що призводить до хімічного забруднення атмосфери (ДР 0118U001000)).

Це дало змогу курсантам отримані результати представляти на наукових конференціях, конкурсах різного рівня в тому числі і Міжнародних.


 

За результатами наукових робіт курсантів і студентів отримано два акти впровадження.

Плідна, наполеглива праця  дала свої результати. Більш 25 наукових повідомлень були опубліковані у вигляді тез доповідей на 10 міжнародних конференціях, у тому числі 2 закордонних.

Курсанти і студенти виступали з доповідями на конференціях у провідних ВНЗ міст України м. Кременчук, м. Дніпро, м. Одеса, м. Полтава м. Харків.

Стендові і тезові доповіді були представлені у ВНЗ міст м. Переяслав-Хмельницікий, м. Тернопіль, м. Дніпро, м. Одеса та закордонних  м. Ташкент, м. Іваново.

 

Безумовно цікаві доповіді наших учнів були відзначені грамотами і подяками цих ВНЗ.


І в нашому рідному навчальному закладі було підготовлена і проведена Секція 7. Природничо-наукові аспекти цивільного захисту (в рамках Міжнародної науково-практичної конференції молодих учених «Проблеми та перспективи забезпечення цивільного захисту») (29.03.2018 р.), у роботі якої взяли участь члени наукового товариства кафедри з 12 доповідями.

Доповіді Виноградової Н.О. та Солод М.О. (наук. кер. – В.Ю. Колосков) відзначені як найкращі.

Одним з основних напрямків роботи було визначено підготовка та участь у Всеукраїнських конкурсах студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностей. Одинадцять робіт за 5 галузями (Технології захисту навколишнього середовища, Екологія, Тpaнcпopтнi тexнoлoгiї, Енергетичне машинобудування, Техногенна безпека) було подано і вийшли у 1-й тур цього конкурсу.

Протягом березня-квітня відбулися підсумкові наукові конференції на яких були представлені ці роботи. Високу наукову підготовку, вміння доповідати результати своєї роботи і відповідати на численні питання продемонстрували наші курсанти. Як підсумок цієї праці –призові місця. Отримано шість дипломів переможців конкурсу за наукові роботи і доповіді. А саме:

- «Вдосконалена екологічно безпечна технологія утилізації відпрацьованих покришок». Автори: К.С. Нужна, рядовий служби ЦЗ гр. ПБ-16-422, Д.М. Баштова, рядовий служби ЦЗ курсант гр. ЦЗ-16-121.  (Галузь науки: Технології захисту навколишнього середовища (Одеська національна

академія харчових технологій)).

- «Описання бета-розподілом викидів твердих частинок дизеля з урахуванням точності димоміра». Автори: Д.М. Баштова, рядовий служби ЦЗ курсант гр. ЦЗ-16-121, К.В. Корєнєва, студент гр. МОП-17-551. ( Галузь науки: Енергетичне машинобудування (Національний технічний універ­ситет «ХПІ»)).

- «Ствopeння мoдeлi eкcплуaтaцiї aвapiйнo-pятувaльнoгo транспортнoгo зacoбу з пopшнeвим двигуном». Автори: В.М. Семчук, рядовий служби ЦЗ курсант гр. ПБ-15-432, С.М. Бігун, рядовий служби ЦЗ курсант гр. ПБ-15-432. (Галузь науки: Тpaнcпopтнi тexнoлoгiї (Кременчуцький національний університет ім. М. Остроградського)).

Завершальною в цьому навчальному році стала робота наукова робота курсантів у Міжнародному конкурсі студентських наукових робіт (Кременчуцький національний університет ім. М. Остроградського. Галузь науки: Екологія.). Особливістю участі у цьому конкурсі є  представлення цієї роботи на іноземній мові.  Робота «Поліпшення точності отримання значень факторів екологічної безпеки процесу експлуатації енергетичних установок з поршневим ДВЗ» ( Автори Д.М. Баштова, рядовий служби ЦЗ курсант гр. ЦЗ-16-121, К.А. Мусаев, студент гр. МУЦЗУ-17-113.) посіла 2-е місце.

Науково-педагогічні працівники кафедри теж були відзначені оргкомітетами цих ВНЗ дипломами і подяками.

Керівництво нашого університету відзначило наполегливу працю науково педагогічних працівників кафедри. На заходах присвячених Дню Науки доценти кафедри були нагороджені грамотами.

 

 

Ми бажаємо курсантам і студентам подальших успіхів і досягнень у їх науковій діяльності, сподіваємось на подальше розширення їх  наукових інтересів.

http://nuczu.edu.ua

Повернутися до списку новин

Ваш коментар:

Нажаль, ми вимушені використовувати захист від спаму. Якщо код нерозбірливий, перевантажте малюнок.

antispam

Відправити

Календар новин

Ви можете переглянути новини за вибраний рік та місяць.

Відправити

Новини закладів освіти та наукових установ

Виберіть одне з посилань для пере­гля­ду новин від кожного начального за­кладу окремо.