RSS

Новини навчальних закладів

18.05.2018
НУЦЗУ

Науковець Національного університету цивільного захисту став іменним  стипендіатом Харківської обласної державної адміністрації у галузі науки

18 травня голова Харківської обласної державної адміністрації Юлія Світлична взяла участь у святкуванні Дня науки. Урочистий захід відбувся у Палаці студентів Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого, де зібралися представники наукової спільноти регіону. Керівник області вітала присутніх зі святом і відзначила певні позитивні для розвитку науки зрушення в державі.
У ході свята Юлія Світлична вручила кращим науковцям Харківщини грамоти ХОДА та подяки голови облдержадміністрації, привітала з присвоєнням почесних звань «Заслужений діяч науки і техніки України», а також вручила сертифікати на отримання іменної стипендії Харківської обласної державної адміністрації у галузі науки. За особисті досягнення в галузі науки, вагомий внесок у вирішення науково-технічних та соціально-економічних проблем Харківської області призначено стипендію  імені Георгія Федоровича Проскури (з технічних наук) Євгенію Рибкі – кандидату технічних наук, заступникові начальника науково-дослідного центру – начальникові відділу організації науково-дослідної роботи науково-дослідного центру Національного університету цивільного захисту України.
Молодий науковець займається актуальними проблемами сьогодення, що пов’язані з підвищенням ефективності визначення показників небезпеки речовин та матеріалів, а також виявлення на ранніх стадіях пожеж та надзвичайних ситуацій, у тому числі - на об’єктах критичної інфраструктури. Досягнення та результати наукової діяльності Євгенія Рибки представлені більш ніж у 80 наукових працях, 12 з яких входять до міжнародної наукометричної бази Scopus (h-індекс 3), а 28 опубліковано в фахових виданнях, що демонструє високий рівень та міжнародну значимість наукових розробок.

Вікторія Коленко, прес-служба НУЦЗУ, фото - Ігоря Котова

http://nuczu.edu.ua

Повернутися до списку новин

Ваш коментар:

Нажаль, ми вимушені використовувати захист від спаму. Якщо код нерозбірливий, перевантажте малюнок.

antispam

Відправити

Календар новин

Ви можете переглянути новини за вибраний рік та місяць.

Відправити

Новини закладів освіти та наукових установ

Виберіть одне з посилань для пере­гля­ду новин від кожного начального за­кладу окремо.