RSS

Новини навчальних закладів

16.05.2018
НУЦЗУ

«Вісник Національного університету цивільного захисту України. Серія: Державне управління» включено до ResearchBib

15 травня 2018 р. ResearchBib включив до своєї бази даних фаховий збірник наукових праць «Вісник Національного університету цивільного захисту України. Серія: Державне управління». Це ще один із напрямків розвитку університетського видання.
ResearchBib є міжнародною мультидисциплінарною базою даних наукових журналів, яка знаходиться в Японії. Дана база забезпечує розвиток наукових спільнот в усьому світі, а також поширення академічних зв’язків і результатів наукових досліджень. Тому вона має відкритий доступ, здійснює індексування опублікованих результатів проведених наукових досліджень (статей) і журналів (видавців). З цією метою ResearchBib надає послуги із створення архівів статей, календаря наукових подій для вчених та ін.
Наразі в ResearchBib архіви своїх номерів розмістило більше 400 тис. наукових журналів. Навчально-науково-виробничий центр НУЦЗУ долучився до ініціативи «Share Your Research, Maximize Your Social Impacts», і надав до зазначеної бази метадані всіх статей, що розміщені у Віснику з моменту його заснування. У них висвітлено важливі питання антикризового й екологічного менеджменту, економіки, системи безпеки та сфери цивільного захисту. Більш детальну інформацію Ви можете отримати на офіційному веб-сайті ResearchBib.Навчально-науково-виробничий центр

http://nuczu.edu.ua

Повернутися до списку новин

Ваш коментар:

Нажаль, ми вимушені використовувати захист від спаму. Якщо код нерозбірливий, перевантажте малюнок.

antispam

Відправити

Календар новин

Ви можете переглянути новини за вибраний рік та місяць.

Відправити

Новини закладів освіти та наукових установ

Виберіть одне з посилань для пере­гля­ду новин від кожного начального за­кладу окремо.