RSS

Новини навчальних закладів

15.05.2018
НУЦЗУ

Уперше Національний університет цивільного захисту України бере участь у конкурсі інноваційно-інвестиційних та іміджевих проектів як партнер громадської організації АРКІ ГРУП

Уперше Національний університет цивільного захисту України бере участь у конкурсі інноваційно-інвестиційних та іміджевих проектів як партнер громадської організації АРКІ ГРУП, основним напрямом діяльності якої є сприяння розвитку інновацій, технологій, піднесенню рівня української міждисциплінарної науки та її інтеграції зі світовою.
Конкурс проводиться вже другий рік, організований за ініціативи Управління інноваційного розвитку та іміджевих проектів Департаменту у справах сім'ї, молоді та спорту. У межах проекту планується створення та проведення інформаційно-просвітницької компанії мобільного додатку “Kh - Kids help” для інноваційного навчання алгоритму дій під час надзвичайних ситуації та психологічної підготовки дітей віком від 6 до 10 років. Проект сприятиме інтеграції міста у передову світову тенденцію використання інформаційно-комунікаційних технологій під час навчально-виховного процесу.
У межах проекту планується апробація мобільного додатку на базі Харківської загальноосвітньої школи I-III ступенів № 36 Харківської міської ради Харківської області та Харківського педагогічного ліцею № 4.
13 квітня в Харківський міській раді відбувся краш-тест 5 обраних проектів, до складу яких увійшов проект «Мобільної протипожежної безпеки “Kh - Kids help”». Громадську ініціативу представили представники НУЦЗУ - доцент кафедри соціальних та гуманітарних дисциплін Гонтаренко Людмила, провідний науковий співробітник науково-дослідної лабораторії екстремальної та кризової психології Цокота Вікторія та курсант 4-го курсу факультету пожежної безпеки Парфьонов Гліб.
Ініціативна група презентувала необхідність та можливості мобільного додатку нового покоління, який пропонує психологічно обґрунтовану систему навчання діям в надзвичайних ситуаціях, що особливо актуально для дітей молодшого шкільного віку. Ці технології дозволять малечі вивчити алгоритм дій та набути навички, що дозволять якщо не уникнути надзвичайну ситуацію, то вийти з неї неушкодженими.
Головним завданням фахівці університету вважають підвищення безпеки Харкова в цілому і залучення 96,4% учнів початкових шкіл, які є новим поколінням міста, що дозволить охопити і виховати в майбутньому свідомих громадян, які піклуються про себе й оточуючих.

 

Прес-служба НУЦЗУ

http://nuczu.edu.ua

Повернутися до списку новин

Ваш коментар:

Нажаль, ми вимушені використовувати захист від спаму. Якщо код нерозбірливий, перевантажте малюнок.

antispam

Відправити

Календар новин

Ви можете переглянути новини за вибраний рік та місяць.

Відправити

Новини закладів освіти та наукових установ

Виберіть одне з посилань для пере­гля­ду новин від кожного начального за­кладу окремо.