RSS

Новини навчальних закладів

03.05.2018
НУЦЗУ

Участь молодих науковців кафедри охорони праці та техногенно-екологічної безпеки у конференції «Безпека життя і діяльності людини – освіта, наука, практика: БЖДЛ-2018»

  26 квітня молоді науковці кафедри охорони праці та техногенно-екологічної безпеки – старший викладач Цимбал Б.М.,доцент Шароватова О.П., курсант 3-го курсу Поліканова Ольга, студенти Сасін Євген, Нежута Юлія, Кузьменко Антон та Зубаха Марія взяли активну участь у XVI Міжнародній науково-методичній конференції «Безпека життя і діяльності людини – освіта, наука, практика: БЖДЛ-2018», яка відбулася у Національному університеті «Львівська політехніка».

Під час роботи конференції старший викладач Цимбал Б.М. виступив з доповіддю «Запобігання професійних ризиків у солодовому та пивоварному виробництві».

 Метою конференції стало вирішення питань освіти, методичних підходів та практичного застосування безпеки життєдіяльності, охорони праці і цивільного захисту.

  Одночасно з конференцією проходили засідання Європейської асоціації з безпеки, президент якої Loszek F. Korzeniowski виступив з науковою доповіддю.

http://nuczu.edu.ua

Повернутися до списку новин

Ваш коментар:

Нажаль, ми вимушені використовувати захист від спаму. Якщо код нерозбірливий, перевантажте малюнок.

antispam

Відправити

Календар новин

Ви можете переглянути новини за вибраний рік та місяць.

Відправити

Новини закладів освіти та наукових установ

Виберіть одне з посилань для пере­гля­ду новин від кожного начального за­кладу окремо.