RSS

Новини навчальних закладів

27.04.2018
НУЦЗУ

Підсумки олімпіад з дисциплін «Правові основи організації та забезпечення цивільного захисту», «Будівлі і споруди та їх поведінка в умовах надзвичайних ситуацій»

На базі факультету цивільного захисту НУЦЗУ було проведено олімпіаду з дисципліни «Правові основи організації та забезпечення цивільного захисту». Вона відбулася за активної участі здобувачів вищої освіти 2-го курсу факультету цивільного захисту, які навчаються за спеціалізацією "Інженерне забезпечення саперних, піротехнічних та вибухових робіт"; 3-го курсу факультету цивільного захисту; 3-го курсу факультету оперативно-рятувальних сил, які навчаються за спеціальністю «Хімічна технологія»; 3-го курсу соціально-психологічного факультету, які навчаються за спеціальністю «Психологія». Завдяки проведеній організаційній роботі до участі було залучено 30 здобувачів вищої освіти.

За підсумками олімпіади з дисципліни «Правові основи організації та забезпечення цивільного захисту»:
І місце присуджено рядовому служби цивільного захисту Карабуті Сергію Олександровичу – курсанту третього курсу групи ЦЗкс-15-132 факультету цивільного захисту.
ІІ місце – рядовому служби цивільного захисту Шепелєву Івану Валерійовичу – курсанту третього курсу групи ЦЗП-15-134 факультету цивільного захисту.
ІІІ місце – рядовому служби цивільного захисту Григоренку Олександру Віталійовичу – курсанту третього курсу групи ЦЗкс-15-132 факультету цивільного захисту.

Також на базі факультету цивільного захисту було проведено олімпіаду з дисципліни «Будівлі і споруди та їх поведінка в умовах надзвичайних ситуацій». Олімпіада пройшла за активної участі здобувачів вищої освіти 3 курсу факультету цивільного захисту. Завдяки проведеній організаційній роботі до участі було залучено 20 здобувачів вищої освіти.
За підсумками олімпіади з дисципліни «Будівлі і споруди та їх поведінка в умовах надзвичайних ситуацій»
І місце присуджено рядовому служби цивільного захисту Клімовій Дар’ї Володимирівні – курсанту третього курсу групи ЦЗкс-15-131 факультету цивільного захисту.
ІІ місце – рядовому служби цивільного захисту Шепелєву Івану Валерійовичу – курсанту третього курсу групи ЦЗП-15-134 факультету цивільного захисту.
ІІІ місце – рядовому служби цивільного захисту Олійник Тетяні Миколаївні – курсанту третього курсу групи ЦЗкс-15-131 факультету цивільного захисту.

Вітаємо переможців!

Бажаємо Всім учасникам подальших успіхів в освоєнні навчальних програм та поглибленні знань, які необхідні співробітнику ДСНС України для попередження та профілактики надзвичайних ситуацій!

http://nuczu.edu.ua

Повернутися до списку новин

Ваш коментар:

Нажаль, ми вимушені використовувати захист від спаму. Якщо код нерозбірливий, перевантажте малюнок.

antispam

Відправити

Календар новин

Ви можете переглянути новини за вибраний рік та місяць.

Відправити

Новини закладів освіти та наукових установ

Виберіть одне з посилань для пере­гля­ду новин від кожного начального за­кладу окремо.