RSS

Новини навчальних закладів

02.05.2018
НУЦЗУ

Стажування науковців НУЦЗУ у Балтійській Міжнародній Академії на завершальному етапі

На завершальному етапі - стажування представників навчально-науково-виробничого центру Національного університету цивільного захисту України в Балтійській Міжнародній Академії (БМА). Начальник відділу з проблем управління у сфері цивільного захисту, доктор наук з державного управління, доцент Мороз В.М. разом зі старшим науковим співробітником, кандидатом наук з державного управління Мороз С.А. провели для слухачів магістерських програм БМА тренінг «Лідерські якості особистості в системі трудового потенціалу бізнес-лідера». За відгуками учасників тренінгу, результатом комунікативного заходу стало не лише досягнення тренерами мети проведення заходу, а і формування у слухачів нового світогляду щодо традицій та здобутків вищої освіти, зокрема й в Україні.
Під час стажування, за домовленістю з керівництвом БМА, було проведено анкетування студентів за напрямом оцінювання якості вищої освіти. На підставі відповідей респондентів, працівники навчально-науково-виробничий центру планують провести відповідне наукове дослідження.
Підсумком стажування в Балтійській міжнародній академії стало отримання його учасниками нових знань, а також сертифікатів, які їх підтверджують. Сподіваємося, що стажування «Теорія і практика забезпечення якості вищої освіти: педагогіка, психологія і управління» перетвориться на щорічний комунікативний захід, участь у якому зможуть взяти участь представники інших навчальних та наукових підрозділів НУЦЗУ.

Навчально-науково-виробничий центр


 

http://nuczu.edu.ua

Повернутися до списку новин

Ваш коментар:

Нажаль, ми вимушені використовувати захист від спаму. Якщо код нерозбірливий, перевантажте малюнок.

antispam

Відправити

Календар новин

Ви можете переглянути новини за вибраний рік та місяць.

Відправити

Новини закладів освіти та наукових установ

Виберіть одне з посилань для пере­гля­ду новин від кожного начального за­кладу окремо.