https://www.high-endrolex.com/10 «Рятівник» став срібним призером міжнародного футбольного турніру | Новини | Науково-освітній портал ВУЗів Державної служби України з надзвичайних ситуацій

10.05.2011
ЧІПБ НУЦЗУ

«Рятівник» став срібним призером міжнародного футбольного турніру

Футбольна команда «Рятівник» Академії пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля МНС України (м. Черкаси) виборола друге місце на міжнародному турнірі з футболу «Кубок Героїв Чорнобиля», який пройшов у смт Бородянка Київської області 27-28 квітня.
Чемпіоном турніру стала команда Національного університету державної податкової служби України (м. Ірпінь), третє місце посіла команда ФК «Політехніка» Технічного університету Молдови (м. Кишинів), четверте команда ЛТА Лісотехнічної академії (м. Санкт-Петербург, Росія).
Член команди «Рятівник» Роман Сухостат був визнаний одним із кращих гравців турніру.