https://www.high-endrolex.com/10 КРАЩІ СПОРТСМЕНИ-КІКБОКСЕРИ АПБ ВІЗЬМУТЬ УЧАСТЬ У ЧЕМПІОНАТІ УКРАЇНИ | Новини | Науково-освітній портал ВУЗів Державної служби України з надзвичайних ситуацій

11.03.2011
ЧІПБ НУЦЗУ

КРАЩІ СПОРТСМЕНИ-КІКБОКСЕРИ АПБ ВІЗЬМУТЬ УЧАСТЬ У ЧЕМПІОНАТІ УКРАЇНИ

Команда з кікбоксингу Академії пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля МНС України (м. Черкаси) у складі десяти спортсменів (курсантів і студентів) успішно виступила на Чемпіонаті Черкаської області з кікбоксингу, який проходив в обласному центрі з 3 по 5 березня.

Зважаючи на те, що участь у змаганнях брали близько 120 найсильніших кікбоксерів Черкащини, у майбутніх рятувальників були сильні супротивники. Тож тим вагомішими стали й перемоги!

За результатами проведених поєдинків чемпіонські місця вдалося вибороти курсанту 2 курсу Андрію Тютюннику (у ваговій категорії до 71 кг), студенту 2 курсу Дмитрові Чирві (до 84 кг серед юніорів), курсантам 4 курсу Сергію Гутовському (до 75 кг) та Євгену Власенку (до 81 кг).
Срібними призерами змагань стали курсанти 4 курсу Олександр Волосюк (до 67 кг, фул-контакт) та Віталій Крамаренко (до 75 кг), студент 4 курсу Віталій Максимів (до 67 кг, лайт-контакт), курсант 2 курсу Олександр Паюк (до 75 кг серед юніорів), курсанти 1 курсу Назар Смолярчук (до 67 кг серед юніорів) та Артур Мартиненко (до 71 кг). Бронзовим призером Чемпіонату став курсант 2 курсу Сергій Гринь (до 67 кг).

Переможці Чемпіонату у складі збірної Черкаської області візьмуть участь у Чемпіонаті України з кікбоксингу, якій відбудеться у квітні в м. Суми.

На фото зліва направо: Сергій Гринь, Андрій Тютюнник, Євген Власенко, Сергій Гутовський, тренер команди – майстер спорту України міжнародного класу з кікбоксингу, чемпіон Європи та світу, викладач кафедри фізичної підготовки АПБ майор служби цивільного захисту Ігор Приходько, Олександр Волосюк, Віталій Максимів, Артур Мартиненко, Віталій Крамаренко.