RSS

Новини навчальних закладів

08.02.2006
ЧІПБ НУЦЗУ

НОВИНИ СПОРТУ

 

На центральному заводі Черкаського заводу «Фотоприлад» відбулися групові матчі на Першість Черкаської області з міні-футболу, до участі в якому допущено 24 збірних (6 груп по 4 команди).  За результатами матчів по дві команди з кожної групи, що здобудуть І, ІІ місця зустрінуться згодом у півфінальному турнірному розіграші.

В рамках групових матчів збірна з мініфутболу “Рятівник” Черкаського інституту пожежної безпеки ім. Героїв Чорнобиля у своїй групі здобула перемогу у всіх трьох матчах:

“Рятівник” – “Металіст” (смт Городище) – 15:2

“Рятівник” -  “Ходак” (м. Черкаси) – 4:1

“Рятівник” – “Фермер” (м. Чигирин) – 23:1

Лідируючи на обласному рівні,  нині “Рятівник” готується до участі в VІ чемпіонаті вищих навчальних закладів України, які пройдуть з 9 по 16 лютого у м. Києві.

...........................................

В Черкаському інституті пожежної безпеки ім. Героїв Чорнобиля приділяють велику увагу фізкультурі та спорту. Тут працює  чимало спортивних секцій. Спортсмени навчального закладу беруть участь у змаганнях з різних видів спорту у змаганнях різного рівня – від обласних до чемпіонатів Європи та світу.

В останні роки велику популярність завоював футбол. В нього грають і співробітники, і вихованці навчального закладу – не тільки курсанти та студенти, а й студентки, яких уже кілька років поспіль приймають до інституту на навчання. Нещодавно за власної ініціативи студентки створили власну жіночу команду з мініфутболу. А четверо найсильніших: студентка ІІ курсу, воротар Людмила Міхальчук та першокурсниці, захисник Юлія Чечель і нападники Катерина Бурлай та Олена Цехош, увійшли у склад створеної сумісно з Черкаським національним університетом обласної збірної з мініфутболу “Рятівник-Освіта-ЧНУ”. Поки що тренують дівчат підполковник внутрішньої служби Валентин Бардіс та граючий тренер Тетяна Лопко.  В найближчих планах збірної – участь у Всеукраїнських жіночих змаганнях з мініфутболу серед студентів.

С. Козак

http://nuczu.edu.ua

Повернутися до списку новин

Ваш коментар:

Нажаль, ми вимушені використовувати захист від спаму. Якщо код нерозбірливий, перевантажте малюнок.

antispam

Відправити

Календар новин

Ви можете переглянути новини за вибраний рік та місяць.

Відправити

Новини закладів освіти та наукових установ

Виберіть одне з посилань для пере­гля­ду новин від кожного начального за­кладу окремо.