RSS

Новини навчальних закладів

25.11.2005
ЧІПБ НУЦЗУ

ДО РІЧНИЦІ ПОМАРАНЧЕВОЇ РЕВОЛЮЦІЇ

 

Керівництво Черкаського інституті пожежної безпеки ім. Героїв Чорнобиля завжди на ряду з навчальним процесом приділяло велику увагу фізичному загартуванню своїх вихованців - майбутніх пожежників-рятівників. Наряду з опануванням професійного пожежно-прикладного спорту курсанти та студенти цього навчального закладу мають змогу відвідувати безліч спортивних секцій за власними уподобаннями та здібностями. Що ж стосується футболу, то його полюбляють усі: і офіцери, і вихованці.

Протягом останніх двох тижнів в інституті проходив турнір з мініфутболу, присвячений річниці Помаранчевої революції, участь в якому взяли 9 чоловічих збірних команд з числа курсантів та студентів і навіть одна жіноча - з числа студенток інституту.

У фінальній частині турніру за право називатися найкращими футболістами Черкаського інституту пожежної безпеки змагалися збірні команди курсантів 3 і 4 курсу та студентів 1 і 3 курсів.

За підсумками турніру посіла І місце та отримала перехідний кубок збірна курсантів 3 курсу. ІІ місце виборола збірна 1 курсу факультету з підготовки фахівців на платних засадах. ІІІ місце – курсанти 4 курсу.

Кращими бомбардирами турніру були признані курсант 3 курсу Ігор Чистаховський та курсант 4 курсу Роман Супостат. Кращим гравцем – студент 1 курсу Дмитро Журавель, а кращим воротарем – курсант 3 курсу Олексій Чичка.

Всі переможці та призери, окрім медалей, отримали також смачні та корисні призи символічного помаранчевого кольору – апельсини.

Світлана Козак

Фото Сергія Федоренка

http://nuczu.edu.ua

Повернутися до списку новин

Ваш коментар:

Нажаль, ми вимушені використовувати захист від спаму. Якщо код нерозбірливий, перевантажте малюнок.

antispam

Відправити

Календар новин

Ви можете переглянути новини за вибраний рік та місяць.

Відправити

Новини закладів освіти та наукових установ

Виберіть одне з посилань для пере­гля­ду новин від кожного начального за­кладу окремо.