https://www.high-endrolex.com/10 В НУЦЗУ відбулася чергова онлайн зустріч зі здобувачами вищої освіти з гендерних питань | Новини | Науково-освітній портал ВУЗів Державної служби України з надзвичайних ситуацій

RSS

Новини навчальних закладів

18.05.2022
НУЦЗУ

В НУЦЗУ відбулася чергова онлайн зустріч зі здобувачами вищої освіти з гендерних питань

16 травня пройшов третій вебінар зі здобувачами вищої освіти соціально-психологічного факультету НУЦЗ України з теми «Законодавство України з питань забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків».
Фахівчиня (з гендерної рівності) університету Софія Богомазова разом зі здобувачками вищої освіти соціально-психологічного факультету університету визначили ключові права і свободи громадян України, які надані їм Конституцією України. Зупинилися на основних принципах недискримінації у законодавстві України та детально розібрали механізм забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків згідно із законом України №2866-IV «Про забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків».
Також під час вебінару були обговорені питання щодо особливостей проведення антидискримінаційної експертизи нормативно-правових документів та актів чинного законодавства України.

Національний університет цивільного захисту України

http://nuczu.edu.ua

Повернутися до списку новин

Календар новин

Ви можете переглянути новини за вибраний рік та місяць.

Відправити

Новини закладів освіти та наукових установ

Виберіть одне з посилань для пере­гля­ду новин від кожного начального за­кладу окремо.

https://www.high-endrolex.com/10