https://www.high-endrolex.com/10 Здобувачі вищої освіти Університету продовжують навчання у Варшаві | Новини | Науково-освітній портал ВУЗів Державної служби України з надзвичайних ситуацій

RSS

Новини навчальних закладів

05.12.2021
ЛДУ БЖД

Здобувачі вищої освіти Університету продовжують навчання у Варшаві

На практичних заняттях майбутні магістри працюють над груповими проєктами щодо організації гасіння пожежі на різних об'єктах та евакуації людей, досліджують властивості конструкцій в умовах пожежі, а також працюють над проєктами, що пов'язані з роботою з медіа на місцях надзвичайних ситуацій.
Крім цього, здобувачі освіти мали змогу ознайомитися із можливостями аварійно-рятувальної техніки, яка знаходиться у Головній школі пожежної служби та взяли участь у практичних заняттях на навчальному полігоні, де ознайомились зі всіма тренувальними складовими полігону та технічними засобами, які використовуються у процесі проведення навчань. По закінченню навчань відбулась зустріч здобувачів освіти із керівником навчального полігону щодо обміну досвідом та обговорення навчального процесу в обох закладах освіти.
Завдяки такій співпраці курсанти та студенти нашого Університету мають змогу отримати дипломи європейського взірця Головної школи пожежної служби Республіки Польща.

http://nuczu.edu.ua

Повернутися до списку новин

Календар новин

Ви можете переглянути новини за вибраний рік та місяць.

Відправити

Новини закладів освіти та наукових установ

Виберіть одне з посилань для пере­гля­ду новин від кожного начального за­кладу окремо.

https://www.high-endrolex.com/10