Новини навчальних закладів
28 березня в Академії пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля (м. Черкаси) відбувся персональний розподіл для подальшого проходження служби в органи (підрозділи) ДСНС України випускників 2013 року за освітньо-кваліфікаційними рівнями магістра, спеціаліста, бакалавра.
Команда “Академія” АПБ імені Героїв Чорнобиля (м. Черкаси) з міні-футболу вдало завершує футбольний сезон 2012-2013 року. Останні три матчі, що футболісти зіграли у березні свідчать не лише про їх майстерність та командну злагодженість, а й про добру фізичну підготовку та велику жагу до перемоги.
Представляючи Державну службу України з надзвичайних ситуацій на Турнірі з міні-футболу на Кубок Міжнародної асоціації ветеранів підрозділів антитерору “Альфа”, команда “Академія” показала справжній футбольний клас, здобувши перемогу у 1/4, 1/2 та фіналі змагань.
Відповідно до визначених Державною службою України з надзвичайних ситуацій пріоритетів у сфері міжнародної діяльності, в Академії пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля (м. Черкаси) реалізуються заходи щодо налагодження механізмів взаємодії зі структурами інших держав і міжнародних організацій, що відповідають за попередження і ліквідацію наслідків надзвичайних ситуацій, а також обміну інформацією і досвідом з відповідних проблем.
12 березня голова Черкаської ОДА Сергій Тулуб, голова Черкаської обласної ради Валерій Черняк, ректор Академії пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля (м. Черкаси) генерал-майор служби цивільного захисту Микола Кришталь, курсанти, духовий оркестр академії, керівники структурних підрозділів Черкащини та ветерани Великої Вітчизняної війни взяли участь у церемонії покладання квітів до меморіального комплексу Пагорб Слави з нагоди відзначення 69-ї річниці визволення Черкаської області від німецько-фашистських загарбників.
9 березня у Палаці спорту «Будівельник» фінальний матч Чемпіонату міста з міні-футболу подарував усім присутнім позитивні емоції та гарну гру. У вирішальному поєдинку змагалися команда Академії пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля «Рятівник» та команда «Цетус» (м. Черкаси).
Прийміть найщиріші слова привітань з нагоди Міжнародного жіночого дня 8 Березня!
Низький уклін вам, любі наші, за турботу, яку ви даруєте нам, чоловікам, щодня!
Нехай Бог благословить вас міцним здоров’ям та довгими роками життя, молодістю і красою, здійсненням мрій, задумів і планів! Нехай ваші ранки будуть радісними, дні сонячними, а вечори затишними. Нехай ваші рідні, кохані люди будуть здорові і щасливі та радують вас своїми успіхами. Нехай усмішки сяють на ваших обличчях, а в оселях панують любов, злагода, затишок і добробут!
6 березня представники Академії пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля (м. Черкаси) на чолі з ректором навчального закладу генерал-майором служби цивільного захисту Миколою Кришталем взяли участь у заходах, що пройшли у м. Каневі з нагоди відзначення 199-ї річниці від дня народження Тараса Шевченка.
Ви можете переглянути новини за вибраний рік та місяць.
Виберіть одне з посилань для перегляду новин від кожного начального закладу окремо.