Новини навчальних закладів
Захід, що був організований Академією пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля та Черкаською громадською організацією «Міська студентська рада», яку з 9 жовтня 2012 року очолює студентка 3 курсу факультету пожежної безпеки та охорони праці АПБ Анна Білик, пройшов 14 жовтня у Черкаській обласній філармонії за підтримки Головного управління освіти і науки та Управління у справах сім'ї молоді та спорту Черкаської обласної державної адміністрації.
4 листопада черговий караул навчальної пожежно-рятувальної частини Академії пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля (м. Черкаси) у складі двох відділень на чолі з викладачем-методистом старшим лейтенантом служби цивільного захисту Ігорем Федченком взяв участь у ліквідації наслідків пожежі, що сталася на першому поверсі двоповерхової цегляної будівлі, розташованої у Черкасах за адресою: проспект Хіміків, 59.
2 листопада на базі спортивно-оздоровчого комплексу Академії пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля (м. Черкаси) в рамках комплексних змагань «Динаміада-2012» пройшов Чемпіонат Черкаської обласної організації ФСТ «Динамо» України з армреслінгу, участь в якому взяли 14 команд підрозділів правоохоронних органів, рятувальних та інших спеціальних служб Черкащини.
Вдало розпочала новий навчальний рік команда КВН Академії пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля (м. Черкаси) «Зворотна тяга». У фіналі розіграшу Кубка України КВН, що відбувся у вересні в м. Луцьку, «Зворотна тяга» посіла третє місце. А на початку жовтня знову підтвердила свій статус однієї з найдавніших і найдосвідченіших команд, отримавши перемогу у ХІХ Всеукраїнському фестивалі КВН «Жемчужина у моря».
Спортсмени-стрільці з Академії пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля (м. Черкаси), майстри спорту України з кульової стрільби лейтенант служби цивільного захисту Дарія Шаріпова і студенти факультету пожежної безпеки та охорони праці Тетяна Тарасенко (5 курс) і Сергій Куліш (3 курс) взяли участь у Відкритому чемпіонаті України з кульової стрільби серед дорослих, що проходив у м. Львові, на спортивно-стрілецькому комплексі Навчально-спортивної бази літніх видів спорту Міністерства оборони України, з 26 вересня по 2 жовтня.
6 вересня курсанти Академії пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля (м. Черкаси) мали унікальну можливість поспілкуватися з відомими українськими спортсменами, двадцятип’ятирічними членами збірної України з боксу, чемпіоном Олімпійських ігор 2012 року в Лондоні Олександром Усиком та бронзовим призером Олімпіади Олександром Гвоздиком, які відвідали Черкаси на запрошення керівництва академії. Курсанти, серед яких чимало спортсменів і просто вболівальників, задавали прославленим спортсменам питання, фотографувалися з ними на згадку, брали автографи. Молоді спортсмени академії, які займаються у секції з боксу, просили гостей розписатися на їх боксерських рукавичках і шоломах.
Першого вересня в Академії пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля (м. Черкаси) відбулися святкові заходи з нагоди Дня знань та приведення курсантів першого курсу до Присяги.
Спортсмени-веслувальники Академії пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля МНС України (м. Черкаси) – курсанти Олександр Скороход та Олександр Перекупко – взяли участь у Чемпіонаті України з веслування на байдарках і каное серед студентів, що проходив у м. Полтаві з 28 червня по 2 липня.
На фото молодой парень, знающий о стрельбе всё, объездивший полпланеты, рекордсмен Украины, Европы и мира, восходящая звезда, студент 2 курса факультета пожарной безопасности и охраны труда Академии пожарной безопасности имени Героев Чернобыля МЧС Украины (г. Черкассы) Сергей Кулиш. На вид – застенчивый, скромный, немногословный. А на самом деле – один из сильнейших винтовочников мира, не желающий уступать в этом виде спорта ни единого очка признанным авторитетам и чемпионам.
Вагому підтримку для учасника цьогорічних Олімпійських ігор у Лондоні, студента 2 курсу факультету пожежної безпеки та охорони праці Академії пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля МНС України (м. Черкаси), майстра спорту України міжнародного класу з кульової стрільби Сергія Куліша зробили депутати Черкаської міської ради. Завдяки лобіюванню розвитку фізичної культури та спорту у місті з боку радника міського голови з гуманітарних питань, депутата міськради Андрія Більди було внесено зміни до міського бюджету. Народні обранці передбачили 50 тисяч гривень на придбання спортивного інвентарю для дитячо-юнацьких спортивних шкіл міста.
Ви можете переглянути новини за вибраний рік та місяць.
Виберіть одне з посилань для перегляду новин від кожного начального закладу окремо.