Новини навчальних закладів
Академія пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля МНС України, згідно з рішенням Державної акредитаційної комісії України від 25.05.2012 року (протокол № 96) отримала ліцензію (серія АД №041060 від 06.06.2012р) на провадження освітньої діяльності за напрямами 6.030102 «Психологія», 6.050201 «Системна інженерія» та 6.050202 «Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології». Підготовка фахівців за новими напрямами буде здійснюватись починаючи з 2012/2013 навчального року.
20 листопада в Академії пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля МНС України (м. Черкаси) пройшли змагання на першість навчального закладу з пожежно-прикладного спорту. Зважаючи на те, що пожежно-прикладний спорт є професійним видом спорту для пожежників-рятувальників, участь у змаганнях взяли вісім команд усіх курсів з числа курсантів і збірна команда факультету пожежної безпеки та охорони праці (ФПБ та ОП) з числа студентів.
Академію пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля МНС України (м. Черкаси) з метою підвищення рівня правової культури молоді відвідав заступник начальника управління профілактики правопорушень УМВС України в Черкаській області підполковник міліції Володимир Тютюнник.
Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України рекомендує вищим навчальним закладам, які здійснюють підготовку фахівців за освітньо-кваліфікаційними рівнями “молодший спеціаліст”, “бакалавр”, “спеціаліст” та “магістр” не лише за напрямами підготовки та спеціальностями галузі знань 0102 “Фізичне виховання, спорт і здоров’я людини”, а й за іншими – внести зміни до навчальних програм з фізичного виховання, включивши у них розділ “Хортинг” (лист від 09 листопада 2011 року № 1/11-10420).
17 листопада – у Міжнародний день студента – в залі засідань Вченої ради Академії пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля МНС України (м. Черкаси) пройшов тематичний круглий стіл “Роль студентської молоді в реалізації Програми “Будуємо нову Черкащину”.
15 листопада о 5:40 ранку два відділення навчальної пожежно-рятувальної частини (НПРЧ) Академії пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля МНС України (м. Черкаси) на чолі з викладачем-методистом лейтенантом служби цивільного захисту Олегом Куліцею за підвищеним номером виклику виїхали гасити пожежу на меблевій фабриці “Адель”, що розташована по вулиці Карбишева, 3 (мікрорайон Дахнівка).
Заключний тур Кубку Черкаської області з міні-футболу відбувся 13 листопада у палаці спорту заводу «Фотоприлад». Грали команди «Черкаси Газ» та «Рятівник» Академії пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля (м. Черкаси). Матч закінчився з рахунком 4:13 на користь нашого навчального закладу. Бажаємо футбольній команді АПБ наснаги і яскравих перемог у майбутньому.
Вихованці Академії пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля МНС України (м. Черкаси) курсант 3 курсу Андрій Тютюнник та студент 5 курсу Віталій Максимів у складі збірної Черкаської області взяли участь у Кубку України з кікбоксингу, який проходив на початку листопада у м. Хмельницькому.
Протягом жовтня та початку листопада курсанти Академії пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля МНС України (м. Черкаси) під час чергувань в навчальній пожежно-рятувальній частині, яка перебуває у бойовому розрахунку Управління МНС України в Черкаській області, у складі караулу тричі виїжджали спільно з наставниками безпосередньо ліквідовувати надзвичайні ситуації.
Ви можете переглянути новини за вибраний рік та місяць.
Виберіть одне з посилань для перегляду новин від кожного начального закладу окремо.