RSS

Новини навчальних закладів

05.12.2020
ЛДУ БЖД

Якісна освіта - запорука успішного працевлаштування

3 грудня 2020 року був проведений онлайн семінар за допомогою платформи Microsoft Teams, на якому були розглянуті питання, що є вкрай актуальними для здобувачів вищої освіти, а саме: успішне працевлаштування та максимальна реалізація здобутих знань і умінь студентів у сфері менеджменту. Зустріч провів представник консалтингової компанії Іван Кульчицький для студентів-менеджерів кафедри права та менеджменту у сфері цивільного захисту.
Студенти-менеджери і науково-педагогічні працівники кафедри права та менеджменту у сфері цивільного захисту активно відгукнулись на представлену нагоду збагатити свої знання з цієї теми, особливо студенти-випускники, оскільки вони - це майбутні фахівці та пошукачі роботи.
Учасники онлайн семінару обговорили питання високоякісної практичної підготовки здобувачів вищої освіти, ґрунтовно висвітлили питання формування особистісних якостей у майбутніх спеціалістів, які є запорукою їх успішного професійного розвитку, та з'ясували чинні вимоги до фахівців у сфері  менеджменту.
Дискусійна форма проведення семінару, безліч запитань, які виникали під час обговорення, показують високу зацікавленість студентів до обраної теми і цього заходу.

http://nuczu.edu.ua

Повернутися до списку новин

Ваш коментар:

Нажаль, ми вимушені використовувати захист від спаму. Якщо код нерозбірливий, перевантажте малюнок.

antispam

Відправити

Календар новин

Ви можете переглянути новини за вибраний рік та місяць.

Відправити

Новини закладів освіти та наукових установ

Виберіть одне з посилань для пере­гля­ду новин від кожного начального за­кладу окремо.