RSS

Новини навчальних закладів

06.10.2020
ЛДУ БЖД

В Університеті відбулась зустріч студентів спеціальності 073 «Менеджмент» з стейкхолдерами

6 жовтня, відбулася зустріч студентів спеціальності 073 «Менеджмент» Львівського державного університету безпеки життєдіяльності з працедавцями-партнерами Акціонерного товариства Акціонерно-комерційний банк "Львів". Метою заходу було обговорення проблемних питань щодо майбутнього працевлаштування випускників Університету. HR-менеджери презентували свою рекрутингову програму навчання в «Школі банкірів».
Говорили про сучасні тренди розвитку банківського сектору та професійну відповідність до цих тенденцій сучасних випускників спеціальності «Менеджмент» Львівського державного університету безпеки життєдіяльності. Також обговорювали побажання практиків-партнерів АТ АКБ «Львів» до студентів (випускників).
Під час зустрічі було окреслено основні питання, які стосуються навчання сучасного покоління студентів. Представники Університету та банку домовилися про співпрацю в майбутньому: спільні тренінги, а також більше практики на семінарських заняттях.

Також представники АТ АКБ «Львів» виявили зацікавленість в тому, щоб в них проходили практику та стажування студенти, а  науково-педагогічні працівники кафедри права та менеджменту у сфері цивільного захисту підвищували свою кваліфікацію.
http://nuczu.edu.ua

Повернутися до списку новин

Ваш коментар:

Нажаль, ми вимушені використовувати захист від спаму. Якщо код нерозбірливий, перевантажте малюнок.

antispam

Відправити

Календар новин

Ви можете переглянути новини за вибраний рік та місяць.

Відправити

Новини закладів освіти та наукових установ

Виберіть одне з посилань для пере­гля­ду новин від кожного начального за­кладу окремо.