RSS

Новини навчальних закладів

16.06.2020
ЛДУ БЖД

Студенти Університету здобули призове місце у ІІ турі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності "Початкова освіта"

У закладах вищої освіти продовжується проведення ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностей у 2019/2020 навчальному році. За результатами ІІ туру Конкурсу зі спеціальності «Початкова освіта», що проводився на базі Вінницького державного педагогічного університету ім. М. Коцюбинського, наукова робота на тему «Виховання психологічної стійкості у молодших школярів як фактор безпеки життєдіяльності» студентів Ірини Вороніної та Анастасії Баб здобула призове місце серед студентських наукових робіт. Науковий керівник – професор кафедри практичної психології та педагогіки, доктор педагогічних наук, старший науковий співробітник Лариса Руденко.

Вітаємо наших молодих науковців та їхнього керівника з отриманням дипломів та подяки і зичимо нових здобутків.У закладах вищої освіти продовжується проведення ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностей у 2019/2020 навчальному році. За результатами ІІ туру Конкурсу зі спеціальності «Початкова освіта», що проводився на базі Вінницького державного педагогічного університету ім. М. Коцюбинського, наукова робота на тему «Виховання психологічної стійкості у молодших школярів як фактор безпеки життєдіяльності» студентів Ірини Вороніної та Анастасії Баб здобула призове місце серед студентських наукових робіт. Науковий керівник – професор кафедри практичної психології та педагогіки, доктор педагогічних наук, старший науковий співробітник Лариса Руденко.
Вітаємо наших молодих науковців та їхнього керівника з отриманням дипломів та подяки і зичимо нових здобутків.
http://nuczu.edu.ua

Повернутися до списку новин

Ваш коментар:

Нажаль, ми вимушені використовувати захист від спаму. Якщо код нерозбірливий, перевантажте малюнок.

antispam

Відправити

Календар новин

Ви можете переглянути новини за вибраний рік та місяць.

Відправити

Новини закладів освіти та наукових установ

Виберіть одне з посилань для пере­гля­ду новин від кожного начального за­кладу окремо.