RSS

Новини навчальних закладів

18.09.2020
ІДУ НД ЦЗ

Черговий випуск слухачів системи авіаційного пошуку і рятування України

18 вересня 2020 року в ІДУ НД ЦЗ відбувся черговий випуск слухачів за навчальною програмою підвищення кваліфікації фахівців, які залучаються до проведення авіаційного пошуку і рятування в Україні, ліквідації надзвичайних ситуацій із застосуванням авіації. Категорія слухачів – керівний та оперативний склад територіальних Головних управлінь (управлінь) ДСНС в областях та м. Києві.

Керівник навчальної групи – завідувач кафедри авіації та авіаційного пошуку і рятування кандидат технічних наук, старший науковий співробітник Володимир ХИЖНЯК.  

По закінченню навчання у ході проведення круглого столу випускниками відмічено, що виконання завдань з авіаційного пошуку і рятування, пожежогасіння лісових (ландшафтних) масивів, які авіація ДСНС здійснює у тісній взаємодії з роботою підрозділів Оперативно-рятувальної служби цивільного захисту, якісна ліквідація масштабних надзвичайних ситуацій та їх наслідків неможлива без організації тісної взаємодії авіації з наземними силами та засобами.

Така взаємодія досягається відповідною підготовкою сил і засобів, яка передбачає надійно організовану комунікацію між службами, органами управління і аварійно-рятувальними підрозділами, що і передбачено навчальними програмами.

Також випускниками висловлено подяку науково-педагогічному складу кафедри, зокрема викладачам кандидату військових наук, доценту Віктору ШЕВЧЕНКУ, старшому лейтенанту служби цивільного захисту Анастасії ЛИТОВЧЕНКО.

Посвідчення державного зразка випускникам вручили заступник начальника інституту з навчальної полковник служби цивільного захисту кандидат технічних наук, доцент Сергій ЄРЕМЕНКО та заступник начальника навчального відділу майор служби цивільного захисту Ольга БІЛЯЄВА.

Освітній процес в Інституті було організовано з дотриманням протиепідемічних заходів у закладах освіти на період карантину у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби (СОVID-19), затверджених постановою Головного державного санітарного лікаря України від 22.08.2020 № 50.

http://nuczu.edu.ua

Повернутися до списку новин

Ваш коментар:

Нажаль, ми вимушені використовувати захист від спаму. Якщо код нерозбірливий, перевантажте малюнок.

antispam

Відправити

Календар новин

Ви можете переглянути новини за вибраний рік та місяць.

Відправити

Новини закладів освіти та наукових установ

Виберіть одне з посилань для пере­гля­ду новин від кожного начального за­кладу окремо.