RSS

Новини навчальних закладів

11.09.2020
НУЦЗУ

У НУЦЗУ відбулися попередній захист та захисти дисертаційних досліджень на здобуття наукового ступеня доктора та кандидата наук з державного управління

У зв’язку з дозволом Міністерства освіти і науки України на проведення засідань спеціалізованих вчених рад 11 серпня 2020 року об 10.00 було прийнято до розгляду дисертаційне дослідження на здобуття наукового ступеня доктора філософії з публічного управління Лях Юлії Іванівни «Комунікативна парадигма організації взаємовідносин суб’єктів і об’єктів публічного адміністрування». Науковий керівник – доктор наук з державного управління, професор Гайдученко Світлана Олександрівна.
Також об 11.00 розпочалися захисти дисертаційних досліджень на здобуття наукового ступеня доктора та кандидата наук з державного управління за спеціальністю «Механізми державного управління» у спеціалізованій вченій раді Д 64.707.03 Національного університету цивільного захисту України.
Так, представив своє дослідження Бондаренко Андрій Ігоревич з теми «Державне регулювання фінансової безпеки економіки України». Науковий консультант – доктор наук з державного управління, професор, заслужений працівник освіти України, начальник навчально-науково-виробничого центру Національного університету цивільного захисту України Домбровська Світлана Миколаївна.
Цього ж дня успішно захистила своє дисертаційне дослідження Лободенко Катерина Вікторівна з теми «Механізми правозахисної державної політики України». Науковий керівник – доктор наук з державного управління, начальник наукового відділу проблем державної безпеки навчально-науково-виробничого центру Національного університету цивільного захисту України Помаза-Пономаренко Аліна Леонідівна.
Були виконані всі накази та рекомендації Міністерства охорони здоров'я України щодо запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19.
Вітаємо дисертантів і бажаємо подальших успіхів на теренах науки!Навчально-науково-виробничий центр
 

http://nuczu.edu.ua

Повернутися до списку новин

Ваш коментар:

Нажаль, ми вимушені використовувати захист від спаму. Якщо код нерозбірливий, перевантажте малюнок.

antispam

Відправити

Календар новин

Ви можете переглянути новини за вибраний рік та місяць.

Відправити

Новини закладів освіти та наукових установ

Виберіть одне з посилань для пере­гля­ду новин від кожного начального за­кладу окремо.