RSS

Новини навчальних закладів

17.09.2020
ІДУ НД ЦЗ

Привітання з Днем рятівника

Шановні колеги! Дорогі ветерани!

Щиро вітаю вас із професійним святом – Днем рятівника.

 

Рятування людини у будь-якій надзвичайній ситуації — благородний, відповідальний і, водночас, небезпечний і складний шлях тих, хто за покликом серця обрав професію рятувальника. Приклади героїзму, рішучості і самовідданості, виявлені під час виконання рятувальниками своїх службових обов'язків, є гідними для наслідування прийдешніми поколіннями. Їх професіоналізм, готовність упередити й ліквідувати наслідки будь-яких надзвичайних ситуацій, завжди стояти на варті життя і спокою людей, надавати необхідну допомогу постраждалим, відповідальність і мужність викликають заслужену повагу й шану громадян України.

У день нашого професійного свята з особливою вдячністю та пошаною хочу привітати ветеранів, які виховали не одне покоління рятувальників-вогнеборців для нашої Держави. Для всіх нас ви є прикладом справжнього патріотизму, відданості своїй справі.

Дорогі колеги, бажаю вам міцного здоров’я, сімейного щастя та благополуччя, успіхів у роботі, ніколи не зупинятися на досягнутому, прагнути до нових, більш високих орієнтирів та щодня вдосконалювати свою професійну майстерність. Нехай вас завжди оберігає образ Пресвятої Богородиці Неопалимої купини, а життєва дорога буде сповнена добром, людською шаною і повагою!

 

З повагою

Виконуючий обов’язки начальника Інституту

доктор наук з державного управління,

професор, Заслужений лікар України                        Петро ВОЛЯНСЬКИЙ

http://nuczu.edu.ua

Повернутися до списку новин

Ваш коментар:

Нажаль, ми вимушені використовувати захист від спаму. Якщо код нерозбірливий, перевантажте малюнок.

antispam

Відправити

Календар новин

Ви можете переглянути новини за вибраний рік та місяць.

Відправити

Новини закладів освіти та наукових установ

Виберіть одне з посилань для пере­гля­ду новин від кожного начального за­кладу окремо.