RSS

Новини навчальних закладів

25.02.2020
ЧІПБ НУЦЗУ

Співробітник ЧІПБ Олександр Дядюшенко взяв участь у міжнародних змаганнях «TIDE Hackathon 2020»

17-21 лютого співробітник ЧІПБ Олександр Дядюшенко у складі збірної команди ДСНС України брав участь у міжнародних змаганнях у сфері інформаційних технологій НАТО «TIDE Hackathon 2020».

У заході взяли участь 20 команд, серед яких представники ДСНС України,  Збройних сил України, різноманітних структур НАТО з Великої Британії, Німеччини, Іспанії, Турції, Польщі та Швеції.

Завданням збірної команди ДСНС України було розробити модель прогнозування кризових ситуацій у країнах Африки з використанням алгоритмів машинного навчання, інтелектуальної обробки даних за допомогою відкритих програмних комплексів з публічною ліцензією, а також на основі баз даних, розміщених на порталах світових громадських та урядових організацій.

За результатами змагань збірна команда ДСНС виконала завдання у повному обсязі та представила своє рішення у вигляді презентації та онлайн- демонстрації технології.

Окрім виконання завдань у межах змагань для усіх учасників заходу були організовані лекції та презентації провідних фахівців у сфері ІТ у галузі розвитку машинного навчання та застосування технологій штучного інтелекту у комерційних та некомерційних проектах світу.

Відділ зв’язків з ЗМІ та РГ

http://nuczu.edu.ua

Повернутися до списку новин

Ваш коментар:

Нажаль, ми вимушені використовувати захист від спаму. Якщо код нерозбірливий, перевантажте малюнок.

antispam

Відправити

Календар новин

Ви можете переглянути новини за вибраний рік та місяць.

Відправити

Новини закладів освіти та наукових установ

Виберіть одне з посилань для пере­гля­ду новин від кожного начального за­кладу окремо.