RSS

Новини навчальних закладів

11.02.2020
ЧІПБ НУЦЗУ

Триває Тиждень психології 2020

11 лютого в Черкаському інституті пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля НУЦЗ України продовжує свою роботу Тиждень психології 2020.

Сьогодні захід розпочався із презентації дискусійної платформи «Особливості соціально-психологічного консалтингу у бізнесі», представленої Головою правління ГО «Центр допомоги та розвитку «Простір» та Головою Черкаського відділення асоціації політичних психологів України, практичним психологом Оксаною Трухан.

Також перед курсантами й студентами інституту з мотиваційним тренінгом «Самовизначення у житті, управління страхами у досягненні цілей» виступив засновник Центру розвитку особистості «Мрія» (м. Полтава), сертифікований коуч та бізнес-тренер, співорганізатор серії напівмарафонів України, марафонець Дмитро Геращенко. Дмитро не вперше відвідує наш навчальний заклад з мотиваційними тренінгами і надзвичайно схвально сприймається вихованцями й викладачами.

Завершила другий робочий день Тижня психології Олена Орловецька – психотерапевт, представниця Української спілки психотерапевтів України, Української асоціації транзакційного аналізу, консультант у методі когнітивно-поведінкової психотерапії, яка провела майстер-клас «Кроки до щастя».

Подібні заходи підвищують зацікавленість курсантів та студентів у вивченні психології, розширюють їх знання, формують уміння співвідносити теорію і практику, застосовувати даний досвід у власному повсякденному житті.

                                                                   Кафедра психології діяльності

                                                                                            в особливих умовах

http://nuczu.edu.ua

Повернутися до списку новин

Ваш коментар:

Нажаль, ми вимушені використовувати захист від спаму. Якщо код нерозбірливий, перевантажте малюнок.

antispam

Відправити

Календар новин

Ви можете переглянути новини за вибраний рік та місяць.

Відправити

Новини закладів освіти та наукових установ

Виберіть одне з посилань для пере­гля­ду новин від кожного начального за­кладу окремо.