RSS

Новини навчальних закладів

11.04.2019
НУЦЗУ

Випускник НУЦЗ України 2013 року старший лейтенант служби цивільного захисту Ігор Гаврилов врятував літню жінку під час пожежі в Запоріжжі. Відеорепортажі українських телеканалів

Як з’ясувалося в ході попереднього розслідування, в будинку проживає начальник караулу 1 державної пожежно-рятувальної частини Ігор Гаврилов, який знаходився не на чергуванні.  Ігор випускник Національного університету цивільного захисту України 2013 року факультету оперативно-рятувальних сил. Чоловік повернувся додому та відчув запах диму. Старший лейтенант Гаврилов зрозумів, що горить сусідня квартира, повідомив до Служби порятунку та, не гаячи часу, через свій балкон дістався балкону сусідів, вибив вікно та увійшов до приміщення. Він побачив, що в кімнаті, де сталася пожежа, лежала літня жінка, яка не може самостійно пересуватися. Ігор виніс її із задимленого приміщення та передав лікарям. Каретою швидкої медичної допомоги 85-річну врятовану госпіталізували до 5 міської лікарні.
Площа пожежі склала 5 кв.м. Горіли домашні речі та меблі в кімнаті.
О 13:10 вогнеборці локалізували загорання, а о 13:20 – повністю ліквідували. Через сильне задимлення рятувальники працювали в апаратах на стисненому повітрі. Ймовірно, причиною пожежі стало коротке замикання електромережі. За фактом події відповідними органами ведеться розслідування. Від ГУ ДСНС залучалося 3 одиниці техніки та 11 чоловік особового складу.
 

http://nuczu.edu.ua

Повернутися до списку новин

Ваш коментар:

Нажаль, ми вимушені використовувати захист від спаму. Якщо код нерозбірливий, перевантажте малюнок.

antispam

Відправити

Календар новин

Ви можете переглянути новини за вибраний рік та місяць.

Відправити

Новини закладів освіти та наукових установ

Виберіть одне з посилань для пере­гля­ду новин від кожного начального за­кладу окремо.