RSS

Новини навчальних закладів

11.04.2019
НУЦЗУ

В НУЦЗУ нагородили переможців і призерів ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузей «Цивільний захист” та “Пожежна безпека»

У лютому-квітні цього року тривав ІІ етап Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностей у 2018/2019 навчальному році. Так, восьмий рік поспіль Національний університет цивільного захисту України є базовим з проведення інтелектуальних перегонів з галузей «Цивільний захист” та “Пожежна безпека» відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України № 1010 від 18.09.2018 р. «Про проведення Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностей у 2018/2019 навчальному році».
11 квітня у конференц-залі університету проректор з наукової роботи Володимир Андронов вручив нагороди переможцям та призерам ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузей “Цивільний захист” та “Пожежна безпека". Він вітав учасників наукових перегонів та зазначив, що сьогодні Національний університет цивільного захисту України є надійним ґарантом збереження наукових традицій і центром розвитку курсантсько-студентської науки в багатьох галузях технічного та гуманітарного спрямування.
Галузева конкурсна комісія з напряму “Цивільний захист” конкурсу забезпечила рецензування 45 студентських наукових робіт, що надійшли з 17 закладів вищої освіти різних регіонів нашої держави, а галузева конкурсна комісія з напряму “Пожежна безпека” забезпечила рецензування 34 студентських наукових роботи, що надійшли з 18 закладів вищої освіти. На підсумковій науково-практичній конференції виступили 25 молодих науковців з 18 закладів вищої освіти нашої держави.
У ІІ етапі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузей «Цивільний захист” та “Пожежна безпека» дипломи І ступеня отримали 7 учасників, дипломи ІІ ступеня — 10, дипломи ІІІ ступеня — 18 молодих науковців. Інші учасники заохочені подяками.
Переможцями та призерами ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностей у 2018/2019 навчальному році стали молоді науковці Національного університету цивільного захисту України. Так, диплом І ступеня отримав курсант 5-го курсу факультету оперативно-рятувальних сил Іван Бондарєв (науковий керівник — доцент кафедри спеціальної хімії та хімічної технології Максим Кустов), диплом ІІ ступеня - курсантка 4-го курсу факультету пожежної безпеки Ганна Кулакова (науковий керівник — головний науковий співробітник наукового відділу з проблем цивільного захисту та техногенно-екологічної безпеки Олексій Басманов), диплом ІІІ ступеня — курсант 2-го факультету цивільного захисту Євген Столбовой (науковий керівний — начальник відділу з проблем цивільного захисту та техногенно-екологічної безпеки Роман Шевченко).

 

Вікторія Коленко, прес-служба НУЦЗУ, фото - Ігоря Котова

http://nuczu.edu.ua

Повернутися до списку новин

Ваш коментар:

Нажаль, ми вимушені використовувати захист від спаму. Якщо код нерозбірливий, перевантажте малюнок.

antispam

Відправити

Календар новин

Ви можете переглянути новини за вибраний рік та місяць.

Відправити

Новини закладів освіти та наукових установ

Виберіть одне з посилань для пере­гля­ду новин від кожного начального за­кладу окремо.